Lolatours.sk

BENÁTSKA RIVIÉRA

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Benátska riviéra, hotel CARAVELLE 3*

Doprajte si pobyt pri mori na Benátskej riviére. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizumus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade na Benátskej riviére je teplá priezračná voda a morskou soľou a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre vás tu môžu byť aj hry v jemnulinkom piesku alebo zbieranie drobných mušlí, ktorých sú na pláži a v mori tisíce. More je tu pokojné a plytké, vhodné aj pre deti a neplavcov.

Okrem kúpania, opaľovania a inej zábavy na pláži sa môžete vydať aj do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorej z miestnych reštaurácií vychutnať vynikajúcu taliansku pizzu a pravé talianske kapučíno. Môžete sa prejsť po pláži k naozajstnému majáku alebo časť dňa stráviť v unikátnom vodnom svete Aqualandia. Tí, ktorí prahnú po poznaní sa môžu  vydať loďkou do romantických Benátok, alebo do rodiska Enza Ferrariho s unikátnym Ferrari múzeom, alebo za odvážnymi zážitkami do zábavného parku Mirabilandia, prípadne za poznaním čarokrásnej historickej Bologne či Verony. Možností je veľa, stačí si naozaj len vybrať ...

Hotel CARAVELLE 3* je situovaný priamo na promenáde pri pláži. Vynikajúca voľba pre tých, ktorí hľadajú krásne ubytovanie priamo na pláži a zároveň v blízkosti živej promenády, obchodíkov a zábavy.

 

TERMÍNY a CENY na vyžiadanie. LETECKY z Prahy, Viedne a Košíc, alebo aj vlastnou dopravou.

Viac info: SK 0915694468  CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín