Lolatours.sk

Edinburgh, LOCH NESS, Londýn

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

LONDÝN   ako   zážitok   -   spoznávanie so sprievodcom

Veľmi pekný a hodnotný zájazd, počas ktorého za bohatého sprievodneho slova nášho sprievodcu spoznáte Londýn - jeho pamiatky, zaujímavosti aj atrakcie. Výhodou je forma zájazdu - malá skupinka klientov, osobný prístup skúseného sprievodcu a možnosť program si dohodnúť podľa vašich záujmov a predstáv, a v neposledom rade aj s ohľadom na počasie. Náš sprievodca zájazdy v Londýne sprevádza už 20 rokov, poradí vám, pomôže a klasický zájazd do Londýna premení na zážitok ...

Ubytovanie priamo v centre Londýna v malom, pokojnom, štýlovom, typicky anglickom hotelíku 3*. Izby majú sat TV, free wifi, chladničku, varnú kanvicu, kávu, čaj, mliečko, cukor. V hoteli sa podávajú kvalitné anglické raňajky (studené, varené, pečené, smažené, cereálne). Asi 10 minút peši od hotela sa nachádza unikátny mramorový chrám Shri Swaminarayan Mandir a jedinečný indický supermarket. Asi 20 minút peši od hotela sa nachádza štadión Wembley a veľké nákupné centrum. Priamo pri hotelíku je malé Tesco, viacero fast foodov, súkromných obchodíkov a lekáreň.

Alternatíva pre náročnejších klientov - hotel 4* priamo v historickom centre mesta, len pár krokov od svetoznámeho mosta TOWER BRIDGE.

PROGRAM: podľa termínu, aktuálnej situácie v Londýne a záujmu účastníkov. Z možností vyberáme: Parlament, Big Ben, Westminsterské opátstvo, Buckinghamský palác s výmenou stráží, prekrásne londýnske parky, námestie Trafalgar, Národná Galéria, námestie Leicester, China Town, Soho, Picadilly Circus, Britské múzeum, Prírodovedecké múzem, Oxford street, London Eye, St. Paul´s Cathedral, Millenium Bridge, galéria Tate, Shakespearovo divadlo, Tower Bridge, hrad Tower, Shri Swaminarayan Mandir, Kráľovské observatórium, Nultý poludník, London dungeon, Madame Tussauds, kabínová lanovka ponad Temžu, Kew Gardens, a mnohé ďalšie. Veľmi obľúbenými sú aj výlety po okolí, najmä do mestečka WINDSOR s kráľovským hradom, a do prímorského mestečka HASTINGS (ak už sa vyberiete do Hastings, poproste sprievodcu aby ste zastavili na hodinku - dve v TUNBRIDGE WELLS s nádhernými parkami a štýlovou kolonádou s príjemným posedením). Možností je veľa, POĎTE SI S NAMI ZAMILOVAŤ LONDÝN.

 

LONDÝN   -    pre školy a kolektívy

Zájazdy pre školy a kolektívy je možné realizovať buď letecky alebo autobusom. Letecká forma je vhodná pre menšie skupinky a autobusová pre ucelené kolektívy. Pri leteckej doprave sa v rámci spoznávania pohybujeme len v rámci mesta a v blízkom okolí. Pri doprave autobusom sa vieme vybrať aj k vzdialenejším cieľom - obľúbenými sú najmä Windsor, Stonehenge, Cambridge alebo Canterburry. Pre väčší zážitok zo zájazdu vieme presun cez kanál La Manche realizovať tak, že jedným smerom sa plavíme trajektom a druhým smerom cestujeme podmorským tunelom. Súčasťou zájazdu je, samozrejme, náš skúsený sprievodca, ktorý vám predstaví to najlepšie z Londýna a z miest podľa dohodnutého programu.

 

CELOROČNE.   LETECKY   z   KOŠÍC,   BRATISLAVY,   PRAHY   alebo   AUTOBUSOVOU DOPRAVOU.

Informácie a rezervácie   SK   0915694468   CZ   605486093   alebo na   info@lolatours.sk   

 

EDINBURGH,   Loch Ness   a   Škótska Vysočina

Veľmi pekný a hodnotný zájazd, počas ktorého za bohatého sprievodneho slova nášho sprievodcu spoznáte krásy Edinburgu, Škótskej Vysočiny a tajomného jazera Loch Ness. V Edinburgu navšívite HRAD, slávnu ulicu ROYAL MILE spájajúcu krížom celým mestom hrad s palácom HOLYROOD. Budete mať možnosť navštíviť jedinečnú WHISKY EXPERIENCE s degustáciou, a tí zdatnejší budú môcť vystúpiť hore na kopce ARTHUR´S SEAT alebo  CALTON HILL s prekrásnymi výhliadkami na celý Edinburgh, ústie rieky FORTH do SEVERNÉHO MORA a šíre okolie mesta. Jeden celý deň strávite zaujímavým poznávacím výletom do Škótskej Vysočiny s návštevou jazera LOCH NESS, s možnosťou plaviť sa po jazere výletnou loďou (a možno uvidieť povestnú NESSIE). Zaujímavou a krásnou je v Edinburgu rozľahlá BOTANICKÁ ZÁHRADA. Obľúbeným výletom je aj návšteva neďalekého mestečka ROSLIN so známou ROSSLYNSKOU KAPLNKOU alebo prechádzky nábrežím rieky FORTH v okolí svetoznámeho mosta QUEENSFERRY BRIDGE spojené s posedením v štýlových miestnym pohostinstvách. No a tí, ktorí by radi spoznali aj temnú stránku Edinburgského stredoveku budú môcť navštíviť v podzemí povestnú MARY KINGS CLOSE. Možností je veľa a všetky informácie vám rád podá náš skúsený slovenský sprievodca, ktorý vás bude sprevádzať celým pobytom aj výletmi. POĎTE SI S NAMI ZAMILOVAŤ EDINBURGH.

CELOROČNE.   LETECKY    z   BRATISLAVY,   VIEDNE   a   PRAHY.  

informácie a rezervácie   SK   0915694468   CZ   605486093   alebo na   info@lolatours.sk

Zájazd je vhodný aj pre menšie kolektívy. Nenáročná forma zájazdu je vhodná aj pre SENIOROV.

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín