Lolatours.sk

letovisko DUBROVNIK

NEVŠEDNÉ CESTY ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

DUBROVNIK  GRAND hotel PARK   4*

Pozývame Vás na krásnu a nevšednú dovolenku do čarokrásneho letoviska DUBROVNIK. Grand hotel PARK 4* je situovaný v prekrásnej zátoke lemovanej horami a lesmi, na predmestí Dubrovníka. Stojí len pár minút pešej chôdze od pláže s miernym vstupom do mora. Okolie hotela priam zvádza k prechádzkam a posedeniam v malých rodinných kaviarničkách a reštauráciach. V obchodíkoch v okolí si môžete kúpiť množstvo suvenírov na pamiatku. Za poznaním sa môžete vydať do neobyčajného historického centra Dubrovníka.

Dubrovník bol zaradený medzi 10 najkrajších miest na svete. V jeho okolí treba navštíviť Bačinské jazerá, úrodnú Neretvanskú dolinu s plantážami mandarínok, druhý najväčší múr na svete - Stonský múr (v rovnomennom zálive sa pestujú aj ustrice) a krásne je aj súostrovie Elafity. V samotnom centre sa môžete prejsť po 2,5 km dlhom hradnom múre, vyviesť sa lanovkou na vrch Srdž s krásnym výhľadom na Dubrovník, alebo sa vykúpať pri mestských hradbách. Mesto obklopuje pevnosť tvorená radom obranných kamenných múrov. V kniežacom paláci môžete nájsť pracovňu, v ktorej sa nachádzajú kľúče od mesta a tiež salónik s kryštáľovým lustrom, ktorý pochádza z Čiech. Kniežací palác je považovaný za najkrajšie miesto v celom Dubrovníku.

Zaujímavé je však aj miestne aquarium, kde sa môžete v bezprostrednej blízkosti stretnúť napríklad s treskami, homármi či škorpionmi. Ak si budete chcieť vychutnať panorámu starého Dubrovníka z pláže, treba zájsť na pláž Sveti Jakov. Okrem panorámy starého mesta, ponúka táto pláž aj krásny výhľad na ostrov Lokrum - tí zdatnejší sa môžu za spoločnosti inštruktora vydať na kajakoch na obhliadku ostrova Lokrum ... Osobité čaro má aj nočný Dubrovník ... a k tomu všetkému si treba nakúpiť mandarínky, levandulový olej, levandulový, mandarinkový či šalviový med, miestne likéry a ovocie ... možností výletov, spoznávania, oddychu i nákupov je neúrekom, stačí si naozaj len vybrať ...

... a po tom všetkom si vždy s dôverou treba prísť oddýchnuť do hotela. K hotelu patrí veľká vstupná hala, bazén, slnečná terasa, bohaté wellness centrum, krytý bazén, vírivky, relaxačné kúpeľné centrum a fitness centrom. Izby majú moderné, pohodlné vybavenie, vlastnú kúpeľňu, wc, klimatizáciu, wi-fi, sat TV ... 

Skvelá ponuka aj pre náročnejších klientov LETECKY z VIEDNE alebo PRAHY ... alebo vlastnou dopravou.

Po prílete Vás čaká náš vodič s autom, exkluzívne iba pre Vás. Zavezie Vás priamo na hotel. V deň návratu Vás vyzdvihne z hotela a zavezie k odletu domov. Ponúkame Vám nevšednú a krásnu dovolenku úplne bez starostí.

DOPRAJTE SI NIEČO VÝNIMOČNÉ ...

Informácie a rezervácie na   SK: 0915694468   CZ: 605486093   alebo na   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín