Lolatours.sk

letovisko MONTE CARLO

Nevšedné cesty za poznaním, oddychom a dobrodružstvami.

LOLA TOURS - zážitková cestovná kancelária.

 

Francúzska riviéra  -  prímorské letovisko  MONTE CARLO

luxusný prímorský hotel   Le MERIDIEN BEACH PLAZA 4*

 

Luxusný 4* hotel Le Meridien Beach Plaza je situovaný priamo na vlastnej súkromnej pláži s krásnym a komfortným vybavením - slnečníky, lehátka, bazény, slnečné terasy, plážový bar ... Krásne izby, výborná strava (raňajky) a exkluzívne prostredie prímorských kúpeľov Monte Carlo robia z pobytového miesta malé PARADISO - raj, v ktorom si môžete bezstarostne oddýchnuť, zabaviť sa, spozať zaujímavých ľudí, a načerpať množsvo nových síl ...

Bezprostredne vedľa hotela sa, okrem vlastnej súkromnej pláže, rozprestierajú aj nádherné pláže LARVOTTO s jemnulinkými kamienkami - je úžasné prechádzať sa bosí po týchto kamienkoch, masírujú Vám chodidlá a Vy sa o pár minút cítite ako znovuzrodení ... a pozvoľným vstupom do mora. Popri plážach a pobreží sa tiahne živá promenáda s obchodíkmi a kaviarničkami. V prípade, že zatúžite po centre, stačí sa prejsť promenádou až ku kasínu a ďalej do centra mesta, prípadne až do starého Monaka.

Zaujímavé sú po trase pestovaná Japonská záhrada, výhliadkové terasy pod kasínom, samotné Kasíno, prístav, dráha F1 a, samozrejme, Kniežatstvo s katedrálou, palácom a výmenou stráží. Pestované parky, úzke, kľukaté uličky plné reštaurácií, kaviarní a obchodíkov už len umocňujú príjemný dojem z Vášho dovolenkového pobytu.

Pobyty v MONTE CARLO sú možné CELOROČNE. LETECKY alebo vlastnou dopravou. Odporúčame najmä dvojiciam, párom, menším partiám alebo ako exkluzívny firemný trip.

informácie a rezervácie   SK   0915694468   CZ   605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín