Lolatours.sk

letovisko NICE

Nevšedné cesty za poznaním, oddychom a dobrodružstvami.

LOLA TOURS - zážitková cestovná kancelária.

 

Francúzska riviéra  -  prímorské letovisko   NICE

luxusný prímorský hotel    Le MERIDIEN 4*

 

Luxusný 4* hotel Le MERIDIEN je situovaný priamo na promenáde pri pláži s krásnym a komfortným vybavením - slnečníky, lóže, lehátka, bazény, slnečné terasy, plážový bar ... Nádherné izby, výborná strava (raňajky) a exkluzívne prostredie prímorských kúpeľov NICE robia z pobytového miesta malé PARADISO - raj, v ktorom si môžete bezstarostne oddýchnuť, zabaviť sa, spoznať zaujímavých ľudí, a načerpať množstvo nových síl ...

Bezprostredne vedľa hotela sa tiahne svetoznáma promenáda a pláže s jemnými okruhliakmi - je úžasné prechádzať sa bosí po týchto kamienkoch, masírujú vám chodidlá a vy sa o pár minút cítite ako znovuzrodení ... a pozvoľným vstupom do mora. Popri plážach sa tiahne promenáda s viacerými obchodíkmi a kaviarničkami. V prípade, že zatúžite po rušnom centre, stačí vkĺznuť do uličiek mesta a pestované parky, úzke, kľukaté uličky plné reštaurácií, kaviarní a obchodíkov plne uspokoja váš dovolenkový pobyt.

Pobyty v Le MERIDIEN sú možné celoročne. LETECKY alebo vlastnou dopravou. Odporúčame najmä dvojiciam, párom, menším partiám alebo ako exkluzívny firemný trip.

informácie a rezervácie   SK   0915694468   CZ   605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín