Lolatours.sk

Lotyšsko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

LOTYŠSKO  -  prímorské letovisko   JURMALA 

luxusný prímorský a kúpeľný hotel   BALTIC BEACH & SPA 5*

 

Luxusný 5* hotel s vlastným kúpeľným centrom a vlastnou nádhernou plážou pri Baltickom mori. Situovaný je v prekrásnom zalesnenom prostredí, priamo na rozľahlej pieskovej pláži. Nádherná vôňa lesa sa tu snúbi so sviežou vôňou mora a na celý organizmus človeka pôsobí ako blahodárny balzam.

Môžete sa tu prechádzať promenádou, túlať sa po pláži, poležať si v piesku, kúpať sa, prechádzať sa bosí v osviežujúcich vodách Baltiku ... a zhlboka dýchať. Vzduch je tu nabitý soľou, minerálmi a prekrásnou vôňou stromov.

V hoteli si môžete, za poplatok na recepcii, dopriať saunu a rôzne kúpeľné a relaxačné procedúry. V prípade záujmu si môžete pobyt obohatiť aj o výlet do neďalekej a prekrásnej Rigy. Poďte si oddýchnuť k nám do Jurmaly, zaslúžite si to ...

Pobyty sú vhodné aj pre menšie partie alebo ako luxusný firemný trip.

Pre vstup do Lotyšska občania SR nepotrebujú víza. Je však potrebné aby doklad totožnosti - pas, bol platný v deň odchodu z Lotyšska ešte minimálne nasledujúce 2 mesiace.

Do Lotyšska lietame z Viedne a z Prahy CELOROČNE. V prípade záujmu o pobyt, prosím, kontaktujte nás dostatočne včas, uveďte termín, o ktorý máte záujem a počet a vek cestujúcich a my Vám obratom zašleme kompletnú ponuku. Tešíme sa na Vás.

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINA / DESTINÁCIA
TERMÍN
STRAVA/HOTEL
DOPRAVA
CENA
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín