Lolatours.sk

pobrežie COSTA BRAVA

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

COSTA BRAVA  - čarokrásne pobrežie ukryté v rozľahlých píniových lesoch a prekrásnych, mohutných útesoch. Rovnako tak moderné letoviská, tiahnuce sa pozdĺž rozsiahlych pieskových pláží Stredozemného mora. Väčšina hotelov je situovaných pozdĺž pláží a hlavných promenád letovísk, ktoré sa každý večer menia na elegantné a živé korzá plné obchodíkov, čajovní, kaviarní, reštaurácií, barov, klubov a diskoték. Pláže v celej oblasti sú nádherné, pieskové, dlhé a široké s dostatočným priestorom na opaľovanie, kúpanie, športové aktivity a hry, pokojný oddych aj aktívny relax.

Milovníci dlhých prechádzok sa môžu po plážach vydať na pekné výlety po okolí,  túry po upravených výhliadkových chodníkoch v okolitých útesoch s dych vyrážajúcimi pohľadmi na šíre more a malebnú prírodu. Cestou treba navštíviť aj čarokrásne botanické záhrady Marimurtra v Blanes , Pinya de Rosa nad plážou Santa Cristina alebo Záhrady Svätej Klotildy nad plážou Boadella vo Fenalse.

COSTA BRAVA je obľúbeným cieľom aj pre tých, ktorí si chcú pobyt pri mori obohatiť spoznávaním Barcelony. Všetky letoviská pobrežia majú s Barcelonou výborné spojenie autobusmi alebo pobrežným metrom.

Obľúbené sú aj zábavné vodné parky, najmä MARINELAND s prekrásnymi predstaveniami delfínov, tuleňov, papagájov ... návštevníci ocenia aj skvelé bazény a tobogány. Tí, ktorí si radi vychutnávajú vo vodnom parku o niečo viac adrenalínu, majú k dispozícii obrovský WATER WORLD, a tí, ktorí si radi pumpujú adrenalín na maximum, môžu navštíviť najväčší zábavný park v Európe PORT AVENTURA & FERRARI LAND. K veľmi obľúbeným patria aj panoramatické plavby pozdĺž pobrežia. Možností je neúrekom, stačí si len vybrať a prežiť s nami nevšedné cesty za oddychom a spoznávaním ...

 

LETOVISKÁ severného pobrežia:   

PLAYA DE ARO,  SAN ANTONI DE CALONGE,  PALAMOS,  LA FOSCA

LETOVISKÁ južného pobrežia:   

TOSSA DE MAR,  LLORET DE MAR,  BLANES,  MALGRAT DE MAR,  SANTA SUSANNA,  LA PINEDA,  CALELLA   

 

Naše partnerské hotely 3* 4* 5*   

Severná Costa Brava:  SAN JORDI PARK 4+*,  ANCORA 3+*    REIMAR San Antoni de Calonge 3+* 

Južná Costa Brava: ESPLENDID 3*,  Aquapark GARBI MAR 4*,  Aquapark ROSAMAR GARDEN 4*,  L Azure 4*,  Aquapark GOLDEN TAURUS 4*,  DELAMAR 4*,  PALM BEACH & SPA 3*,  GUITART 4*,  ROYAL SUN 4*,  VOLGA 4*, BEVERLY PARK & SPA 4*,  BLAUCEL & BLAUMAR 4*,  MIRATGE 4*,  Es BLAU 4*,  COSTA BRAVA 3*, AMATISTA 4*, GOLDEN MAR MENUDA 4* 

 

LETECKY z VIEDNE, PRAHY, PARDUBÍC, Krakowa a Budapešti  alebo  VLASTNOU DOPRAVOU.  CELOROČNE

Ponuka platí aj pre menšie kolektívy - informácie na vyžiadanie.

AUTOBUSOVÉ zájazdy sú možné len pre kolektívy,  info a rezervácie na   SK 0915694468   CZ 605486093

  

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín