Lolatours.sk

pobrežie COSTA DORADA

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM  A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Slnečné letoviská   SALOU,  CAP SALOU  a  CAMBRILS 

CELOROČNE, s kúpaním od Mája do Novembra, LETECKY z Viedne, Prahy, Krakowa alebo Budapešti

Salou, Cambrils a La Pineda patria medzi najkrásnejšie a najpríjemnejšie letoviská v slnečnom Španielsku, právom považované za KLIMATICKÉ prímorské KÚPELE, predovšetkým v oblasti CAP SALOU, kde sú hotely situované v borovicovom lese priamo popri útesoch a plážach. V letných horúčavách sa vôňa borovicového ihličia a miazgy spolu s morskou soľou a minerálmi vznáša v ovzduší a pôsobí blahodárne na dýchacie cesty a celý organizmus človeka.

Rozľahlé pláže z jemnulinkého piesku a plytký vstup do mora sú zárukou fantastickej dovolenky a prázdnin. Pobyt naviac umocní obrovský Aquopolis s fantastickými vodnými atrakciami, bazénmi s umelým vlnobitím a prekrásnymi vystúpeniami delfínov a tuleňov. S tuleňmi je možné si aj zaplávať za asistencie ich trénera. Okrem Aquopolisu na návštevníkov čaká aj fanastický AQUALEON - kombácia vodného sveta a safari, alebo COSTA CARIBE - vodný svet, ktorý je vernou kópiou letovísk v exotickom Karibiku.

Kapitolou samou o sebe je návšteva najväčšieho zábavného parku v Európe PORT AVENTURA, ktorý sa nachádza priamo v  SALOU. Pre Seniorov (ale i rodinky, deti a mládež) zase návšteva luxusného hydroterapeutického centra AQUUM, kde sa môžete úplne oddať pôsobeniu vody vo forme bazénov, víriviek, perliviek, vodopádov, strikov, prúdov, spŕch, sáun a vyskúšať si aj liečbu zvukom, farbami, alebo nechať svoje telo rozmaznávať exkluzívnymi masážami. Informujte sa. Tešíme sa na Vás.

Naše partnerské hotely:  MOLINOS PARK 3*,  MEDITERRANEAN VILLAGE 4*, VILLA ROMANA 4*, JAIME I. 3+* ESTIVAL CENTURION 4*, AUGUSTUS 4*, VINTAGE SALOU 4*, prázdninové domčekové mestečko SANGULÍ 4*

 

Kúpeľné letovisko   La PINEDA 

CELOROČNE, s kúpaním od Mája do Novembra, LETECKY z Viedne, Prahy, Krakowa alebo Budapešti

Príjemné a veľmi obľúbené letovisko situované pozdĺž prekrásnych pieskových pláží El Racó a La Pineda. Letovisko je popretkávané uličkami plnými palmových alejí, ktorým dominuje prekrásna palmová promenáda s množstvom obchodíkov, kaviarní, čajovní, barov, diskoték ... Samotné kúpeľné centrum Aquum, ukryté v prekrásnom prostredí letoviska ponúka " malé zázraky na počkanie" - vírivé a perlivé postele a vane, prúdy, vodopády, pocitové sprchy, sauny, kontrastné kúpele, terapie farbami, hudbou, masáže perlami, mušľami, lávovými kameňmi ... len asi 50m od strediska sa rozprestierajú prekrásne pláže z jemnulinkého zlatistého piesku a v mori je rozľahlá plytčina ideálna na vodné športy, prechádzky vo vode, oddych a relax. Miesto je priam ideálne pre neplavcov a seniorov. Na svoje si však prídu aj plavci a tí, ktorí radi šnorchlujú. Ak fúka silný vietor od mora, je miesto známe pre svoje veľké vlny, ktoré lákajú surferov. 

Miestnou MHD sú ľahko dostupné svetoznáme miesta ako Tarragona s množstvom románskych pamiatok, kllimatické kúpele CAP Salou s unikátnym kúpaním na malých plážach poukrývaných v útesoch, ktorým dominujú borovicové lesy, letovisko SALOU s prekrásnou palmovou promenádou, rodisko Antonia Gaudího - REUS s unikátnym Gaudího múzeom a rovnako tak najznámejší európsky tématický zábavný park Port Aventura. Pre milovníkov vodných svetov je tu AQUOPOLIS s množstvom tobogánov, predstavením delfínov a tuleňov, unikátny COSTA CARIBE park s imitáciou pobytu v Karibiku alebo jedinečný SAFARI vodný svet AQUALEON.

Naše partnerské hotely:  GRAN PALAS 5*,  PALAS PINEDA 4+*,  ESTIVAL PARK 4*,  GOLDEN DONAIRE 4*,  TERRAMARINA 4*,  LA HACIENDA 4*,  SOL D OR 3+*, GOLDEN COSTA SALOU 4*

 

 

Autobusové zájazdy sú možné len pre kolektívy. CELOROČNE. Autobus pristavíme kamkoľvek v SR aj v ČR.

OBJEDNÁVKY od kolektívov prijímame CELOROČNE.   Viac info na:   SK 0915694468   CZ 605486093   info@lolatours.sk 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín