Lolatours.sk

Slovensko MAKOV

Krajina Slovensko Kysuce
Hotel Príjemný horský hotel FRAN

Doprava
individuálne, kolektívy autobus
Dátum od: 29.04.2022
do: 31.10.2022
Cena na vyžiadanie

 

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI  

LOLA TOURS -  ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Slovensko MAKOV náš obľúbený horský hotel FRAN 

Radi Vám zabezpečíme príjemné pobyty na Slovensku v našom obľúbenom horskom hotelíku v malebnej prírode a v čarokrásnom horskom prostredí na MAKOVe.Tunajšie prostredie je známe ako oblasť s mimoriadne čistým, zdravým  a sviežim vzduchom, pôsobiacim  blahodárne na celý ľudský organizmus dospelých aj detí. Pobyty u nás na horách sú možné po celý rok. Nech sa páči.

Hotelík je priam ideálny na ŠKOLY v PRÍRODE pre Materské školy a na LYŽIARSKE POBYTY pre Základné a Stredné školy. Rovnako tak je vhodný aj pre pokojné SENIOR pobyty. Celoročne radi privítame všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť v čarokrásnej prírode na horách.

 

Horský hotel   F R A N    -  krásne pobyty a víkendy na horách 

Kto hľadá pokoj a odpočinok uprostred čarokrásnej prírody má možnosť vydať sa s nami na dovolenku do chránenej krajinnej oblasti Veľký Javorník - Kasárne v Beskydoch. Každý návštevník je tu obklopený voňavými lúkami a lesmi, ktoré ponúkajú ideálny terén pre letnú turistiku, obdivovanie krás prírody, zbieranie lesných plodov a v zimnom období vynikajúce snehové podmienky pre zjazdové a turistické lyžovanie. Na svoje si prídu i bežkári. Náš obľúbený horský Hotel FRAN je situovaný v centre strediska Kasárne, v tesnej blízkosti dvoch vlekov, dĺžka každého je 1000m, na hrebeňovej trase pohorím Javorníkov v nadmorskej výške 1000m. K dispozícii sú aj vleky pre deti a začínajúcich lyžiarov. Kapacita hotela je 75 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie v hoteli ponúkame v 2, 3, 4 lôžkových izbách s príjemným zariadením a vlastným sociálnym vybavením. Každá izba má krásny výhľad na okolitú krajinu. K pohodliu návštevníkov hotela slúži spoločenská miestnosť, SAUNA, krytý BAZÉN, biliárd, stolný tenis, fitnes centrum, vynikajúca reštaurácia, bar a jedinečná VÍNNA PIVNICA s vyberanými druhmi vín. Parkovanie pri hoteli je bezplatné.

 

CENNÍK pre návštevníkov vlastnou dopravou : info@lolatours.sk  SK +421915694468  CZ +420605486093

Ceny vždy zahŕňajú aj vstup do krytého bazéna a sauny počas celého pobytu. Do hotela si môžete zobrať aj rodinného psíka za poplatok.

CENNÍK pre kolektívy, školy v prírode, lyžiarske pobyty a iné :   SK +421915694468   CZ +420605486093

Na vyžiadanie Vám zabezpečíme dopravu tam aj späť našim vlastným moderným autobusom. Nech sa páči, zavolajte alebo napíšte nám. Tešíme sa na Vás.

 

Ubytovanie u nás je možné po celý rok. Počet nocľahov nieje nijako limitovaný a je iba na vás aký dlhý čas sa rozhodnete v našom krásnom prostredí stráviť. Nech sa páči, tešíme sa na vás.

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín