Lolatours.sk

Španielsko COSTA BRAVA

 

Krajina Španielsko
Hotel hotely 3* 4* 5* 

Doprava

letecky
Viedeň Praha

vlastná 

Dátum od: 17.7.2021
do: 31.12.2021
Cena na vyžiadanie
NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

COSTA BRAVA  - čarokrásne pobrežie ukryté v rozľahlých píniových lesoch a prekrásnych, mohutných útesoch. Rovnako tak moderné letoviská, tiahnuce sa pozdĺž rozsiahlych pieskových pláží Stredozemného mora. Väčšina hotelov je situovaných pozdĺž pláží a hlavných promenád letovísk, ktoré sa každý večer menia na elegantné a živé korzá plné obchodíkov, čajovní, kaviarní, reštaurácií, barov, klubov a diskoték. Pláže v celej oblasti sú nádherné, pieskové, dlhé a široké s dostatočným priestorom na opaľovanie, kúpanie, športové aktivity a hry, pokojný oddych aj aktívny relax.

Milovníci dlhých prechádzok sa môžu po plážach vydať na krásne prechádzky a túry po nádherných upravených výhliadkových chodníkoch po okolitých útesoch s dych vyrážajúcimi pohľadmi na čarokrásne more a tropické rastlinstvo. Tiež je možné sa vydať na turistiku po značených chodníkoch v okolitých horách. Milovníci prírody môžu navštíviť blízke čarokrásne botanické záhrady Marimurtra v Blanes , Pinya de Rosa nad plážou Santa Cristina alebo Záhrady Svätej Klotildy nad plážou Boadella vo Fenalse.

Pre všetkých našich klientov sme pripravili viaceré krásne výlety počas pobytu, ktoré už dlhé roky organizuje a sprevádza náš odborný slovenský sprievodca, špecialista na Španielsko, jeden z najobľúbenejších aj u miestnych agentúr. S našou CK tak prežijete dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov.

 

Naše partnerské hotely 3* 4* 5*   

Severná Costa Brava:  SAN JORDI PARK 4+*,  ANCORA 3+*    REIMAR San Antoni de Calonge 3+* 

Južná Costa Brava: ESPLENDID 3*,  Aquapark GARBI MAR 4*,  Aquapark ROSAMAR GARDEN 4*,  HELIOS 4*,  Aquapark GOLDEN TAURUS 4*,  DELAMAR 4*,  PALM BEACH & SPA 3*,  GUITART 4*,  ROYAL SUN 4*,  BOIX MAR 3*,  BLAUCEL & BLAUMAR 4*,  MIRATGE 4*,  VOLGA 4*,  COSTA BRAVA 3*,  GOLDEN MAR MENUDA 4* a iné ...

 

 

TOP termíny - LETO 2021

17.-24.7.     24.-31.7.     14.-21.8.     21.-28.(30).8.    4.-11.9.    11.-18.9.     18.-25.9.     

 

 

Odlety z Viedne a Prahy, termíny, ceny, info:   SK 0915694468   CZ 605486093

 

Nevšedné pobyty pri mori na COSTA BRAVA s odborným slovenským sprievodcom, ktoré si môžete obohatiť množstvom zážitkových výletov. Ponuka platí aj pre partie a kolektívy.

 

 

 

Výlety organizované a sprevádzané skúseným delegátom našej CK: 

BARCELONA

Nádherný celodenný výlet do slnečnej Barcelony, za bohatého sprievodného slova delegáta našej CK. Počas výletu spoznáte Gaudího baziliku Sagrada Familia, Park Guell, Katalánske námestie, slávnu Ramblu, historickú gotickú štvrť s katedrálou patrónky mesta Svätej Eulálie, zvyšky Augustovho chrámu, kopec Montjuick s olympijským komplexom, Katalánskym Národným Palácom, výhliadkovými terasami Castillo, Mirador, Miramar a mnohé ďalšie skvosty tejto katalánskej metropole. Jedinečnú bodku za návštevou Barcelony tvoria veľkolepé spievajúce farebné fontány pred Katalánskym Národným Palácom

 

MORE, HORY, TURISTIKA

Nádherný celodenný výlet pobrežím Costa Brava s delegátom našej CK. Počas výletu spoznáte letovisko Tossa, prejdete sa jeho úzkymi romantickými uličkami plnými obchodíkov, kaviarní, reštaurácií, navštívite kostol Svätého Vincenta - patróna Tossy, s replikami Morenety - Čiernej Madony - patrónky Katalánska, a Panny Márie Fatimskej. Prejdete sa hradbami v historickej časti mesta až hore k majáku a výhliadkovým terasám s neopakovateľnými pohľadmi na šíre more, mesto a pláže. Potom sa nalodíte na malú loďku s preskleným dnom a poplavíte sa na sever pozdĺž prekrásneho pobrežia, útesov, jaskýň, zátok a pláží. Na prekrásnej pláži Giverola je možné stráviť zvyšok dňa kúpaním, opaľovaním, alebo sa poplavíte späť, a spolu s delegátom sa vydáte na dobrodružnú turistiku v čarokrásnych útesoch nad morom. Tá sa vám odmení "kúpaním v raji" - pobytom v čarokrásnej, úzkej plytkej zátoke, ukrytej v mohutných útesoch s fantastickým kúpaním a šnorchlovaním. Výlet patrí k najkrásnejším na pobreží.

 

WATER WORLD 

Aktívny celodenný výlet do jedného z najväčších vodných parkov v Európe, kde na všetkých čakajú fantastické šmykľavky, tobogány, bazény, vírivky, umelé vlnobitie a mnoho ďalšej zábavy. Park je situovaný v zalesnenom vŕšku a veľké borovice poskytujú príjemný oddych v tieni počas horúcich slnečných dní.

 

MARINELAND

Zážitkový celodenný výlet do unikátneho vodného sveta plného tobogánov, bazénov a zábavy, ktorého pýchou je malá ZOO a fantastické predstavenia papagájov, hravých tuleňov a veselých delfínov. Neopakovateľným zážitkom je osobné stretnutie a fotografovanie sa s tuleňmi a delfínmi. Park je situovaný v zalesnenom vŕšku a veľké borovice poskytujú príjemný oddych v tieni počas horúcich slnečných dní. Výlet do Marinelandu patrí k najžiadanejším u našich klientov.

 

GNOMO PARK

Zážitkový výlet do unikátneho parku v borovicovom lese, plného trpaslíkov. Na deti čaká v parku bazén s tobogánmi a pre všetkých ohromné množstvo zážitkov na stromoch - skákanie, lezenie, lietanie medzi stromami a v korunách stromov. Jedinečná zábava pre všetky vekové kategórie, najmä deti a rodiny s deťmi.

 

FLAMENCO GRAN CASINO 

Nádherný zážitok pre milovníkov umenia a tradičného folklóru. Čaká na vás bohatá španielska večera, sangria, víno, šampanské a hlavne - fantastické predstavenia takých umelcov ako tanečník José Leon, držiteľ rekordu v rýchlosti tancovania flamenca, spevák Tenor SAM, gitarista Diego Cortéz a tanečný súbor Fantasia Espaňola. 

 

PORT AVENTURA

Fantastický celodenný výlet do najväčšieho zábavného parku v Európe. Návštevníkov čakajú obrovské dráhy, kolotoče, atrakcie a zábava v rozľahlej tropickej záhrade. V roku 2017 otvárajú v parku najväčšie Ferrari centrum na svete s množstvom zážitkových aktivít. Pre klientov CK LOLA Tours, s pobytom na Costa Brave, máme GRATIS vstupenku do parku, klienti si platia iba cestovné podľa pokynov delegáta, ktorý návštevu parku organizuje a sprevádza.

V prípade záujmu o ďalšie aktivity ako potápanie, parasailing, paragliding, jazda na terénnych štvorkolkách, jazda na koňoch a iné, ochotne vám poradí a pomôže naš skúsený odborný sprievodca na mieste.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín