Lolatours.sk

Španielsko COSTA DORADA

Krajina

Španielsko

Hotel

hotely 3* 4* 5*  

Doprava

Bratislava Praha letecky aj autobusom

Dátum

od: 23.2.2018 do: 21.12.2018

Cena

na vyžiadanie

 

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM  A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Slnečné letoviská na zlatých pieskoch : SALOU, CAMBRILS a La PINEDA

Termíny: CELOROČNE, s kúpaním od Mája do Novembra

Salou, Cambrils a La Pineda patria medzi najkrásnejšie a najpríjemnejšie letoviská v slnečnom Španielsku, právom považované za KLIMATICKÉ prímorské KÚPELE, predovšetkým v oblasti CAP SALOU, kde sú hotely situované v borovicovom lese priamo popri útesoch a plážach. V letných horúčavách sa vôňa borovicového ihličia a miazgy spolu s morskou soľou a minerálmi vznáša v ovzduší a pôsobí blahodárne na dýchacie cesty a celý organizmus človeka.

Rozľahlé pláže z jemnulinkého piesku a plytký vstup do mora sú zárukou fantastickej dovolenky a prázdnin. Pobyt naviac umocní obrovský Aquopolis s fantastickými vodnými atrakciami, bazénmi s umelým vlnobitím a prekrásnymi vystúpeniami delfínov a tuleňov. S tuleňmi je možné si aj zaplávať za asistencie ich trénera. Okrem Aquopolisu na návštevníkov čaká aj fanastický AQUALEON - kombácia vodného sveta a safari, alebo COSTA CARIBE - vodný svet, ktorý je vernou kópiou letovísk v exotickom Karibiku.

Kapitolou samou o sebe je návšteva najväčšieho zábavného parku v Európe PORT AVENTURA, ktorý sa nachádza priamo v  SALOU. Pre Seniorov (ale i rodinky, deti a mládež) zase návšteva luxusného hydroterapeutického centra AQUUM, kde sa môžete úplne oddať pôsobeniu vody vo forme bazénov, víriviek, perliviek, vodopádov, strikov, prúdov, spŕch, sáun a vyskúšať si aj liečbu zvukom, farbami, alebo nechať svoje telo rozmaznávať exkluzívnymi masážami. Informujte sa. Tešíme sa na Vás.

 

 

Obľúbený MOLINOS PARK  3* superior

TOP PONUKA na Slovensku pre školy a kolektívy

Jedinečný rokmi overený hotel v čarokrásnom borovicovom lese pri mori. Priestranná vstupná hala kaskádou vnútorných terás a barov ústí na slnečnú terasu s lehátkami a bazénom. Ďalšia terasa s lehátkami a relaxačnými vírivkami je na priestrannej streche hotela s výhliadkou po širokom okoli, na les a more. Izby sú priestranné, svetlé, s balkónom, sat TV, klímou, kúpeľňou a wc. V hoteli sa požičiavajú bicykle a je tak možné prejsť sa bicyklami po šírom okolí: Salou, Cambrils, Reus, La Pineda, Tarragona.

Priamo pred hotelom je zastávka MHD, ktorou je možné v cca 15 minútových intervaloch prísť do centra La Pineda, kúpeľov Aquum a do vodného sveta Aquopolis. Južným smerom do centra Salou a do najväčšieho zábavného parku v Európe PORT AVENTURA. Gaudího rodné mesto REUS s jeho múzeom je asi 0,5 hodiny jazdou MHD. Pláže sú od hotela cca 200m a sú z jemnulinkého piesku, more plytké, voda priezračná. Ideálne miesto pre romantikov, snílkov, všetkých, ktorí prahnú po pokojnej a naozaj krásnej dovolenke.

Termíny na vyžiadanie, informácie:   SK 0915694468    CZ 605486093  

 

 

Obľúbené kúpele PINEDA SPA  3* 4* 5*  pre náročnejších klientov

Termíny: CELOROČNE, s kúpaním od Mája do Októbra.

Luxusné kúpeľné, dovolenkové, prázdninové letovisko situované pozdĺž prekrásnych pieskových pláží El Racó a La Pineda. Letovisko je popretkávané uličkami plnými palmových alejí, ktorým dominuje prekrásna palmová promenáda s množstvom obchodíkov, kaviarní, čajovní, barov, diskoték ... Samotné kúpeľné centrum Aquum, ukryté v prekrásnom prostredí letoviska ponúka " malé zázraky na počkanie" - vírivé a perlivé postele a vane, prúdy, vodopády, pocitové sprchy, sauny, kontrastné kúpele, terapie farbami, hudbou, masáže perlami, mušľami, lávovými kameňmi ... len asi 50m od strediska sa rozprestierajú prekrásne pláže z jemnulinkého zlatistého piesku a v mori je rozľahlá plytčina ideálna na vodné športy, prechádzky vo vode, oddych a relax. Miesto je priam ideálne pre neplavcov a seniorov. Na svoje si však prídu aj plavci a tí, ktorí radi šnorchlujú. Ak fúka silný vietor od mora, je miesto známe pre svoje veľké vlny, ktoré lákajú surferov. 

Miestnou MHD sú ľahko dostupné svetoznáme miesta ako Tarragona s množstvom románskych pamiatok, kllimatické kúpele CAP Salou s unikátnym kúpaním na malých plážach poukrývaných v útesoch, ktorým dominujú borovicové lesy, letovisko SALOU s prekrásnou palmovou promenádou, rodisko Antonia Gaudího - REUS s unikátnym Gaudího múzeom a rovnako tak najznámejší európsky tématický zábavný park Port Aventura. Pre milovníkov vodných svetov je tu AQUOPOLIS s množstvom tobogánov, predstavením delfínov a tuleňov, unikátny COSTA CARIBE park s imitáciou pobytu v Karibiku alebo jedinečný SAFARI vodný svet AQUALEON.

 

 

K dispozícii sú viaceré hotely v celej oblasti Costa Dorada a kúpeľov,  3* 4* 5* , na vyžiadanie.

Autobusové zájazdy sú možné len pre kolektívy. CELOROČNE. Autobus pristavíme kamkoľvek v SR aj v ČR.

OBJEDNÁVKY od kolektívov prijímame CELOROČNE.   Viac info na:   SK 0915694468   CZ 605486093

Odlety pri leteckých zájazdoch sú z vždy z Bratislavy, alebo na vyžiadanie aj z Prahy alebo Viedne.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín