Lolatours.sk

Španielsko MALLORCA

Krajina

Španielsko

Hotel

hotely 2* 3* 4*

Doprava

Bratislava Viedeň Praha letecky    

Dátum

od: 22.5.2018 do: 27.10.2018

Cena

na vyžiadanie

 

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

MALLORCA

Nádherný slnkom zaliaty ostrov v Stredozemnom mori, plný borovicových hájov, cyprusov, pomarančovníkov, citrónovníkov a mandlovníkov. Mallorca - romantická, rušná, fascinujúca, s prekrásnymi scenériami zelených hôr, skalnatých pobreží a čarokrásnych pieskových pláží. Už dlhé roky patrí Mallorca k svetoznámym dovolenkovým rajom, kde na turisov čakajú moderné letoviská, výborné hotely, palmové promenády, čarokrásne pláže a vlažná morská voda s očarujúcim modrým nádychom. K správnej dovolenke určite patrí množstvo obchodíkov so suvenírmi, skvelé reštaurácie, bary a diskotéky. Na svoje si prídu aj milovníci spoznávania, ktorí sa môžu vydať za poznaním do hlavného mesta ostrova s množstvom pamiatok, na fascinujúci mys Formentor, do Dračích jaskýň a jaskýň Hams, alebo sa môžu vydať na jedinečnú plavbu podĺž ostrova spojenú so šnorchlovaním a kúpaním na otvorenom mori. Možností je veľa, stačí si len vybrať.

Vo februári, keď miliónmi bielych kvetov zakvitnú mandlovníky, miestni tento jav nazývajú "sneh na Mallorke", je Mallorca nezabudnuteľná. Začína jar ... V Apríli a Máji, keď Mallorca ešte nie je preplnená miliónmi turistov z celého sveta, a na ostrove už vládne pekné slnečné počasie, je ideálny čas na návštevu ostrova pre tých, ktorí majú radi pokoj, a chcú si oddýchnuť. Ideálny čas pre seniorov alebo na školský či firemný trip. Letné mesiace sú naopak vhodné pre tých, ktorí majú radi klasickú dovolenku - slnko, more, pláže, zážitky a množstvo nezabudnuteľnej zábavy ...

Nech už sa na Mallorcu vyberiete kedykoľvek, sme presvedčení, že sa do nej zamilujete rovnako ako my.

 

Na Mallorcu lietame z Bratislavy

každý utorok a každú sobotu  - od Marca do Októbra 2018

 

 

Naše partnerské hotely:

AMAZONAS, IPANEMA, BAHAMAS, COSTA VERDE, TORRE ARENAL, MANAUS, ALEA, PARADISE BEACH  MUSIC,

LUNAS, TORA, TREFF a ďalšie v rámci dostupnosti v čase vašej rezervácie.

 

Konečná cena zájazdov je už od 289 € na Apríl, Máj a Október, a to vrátane leteniek, privátneho transferu letisko-hotel-letisko, ubytovania a stravy. Transfer je privátny, náš vodič vás čaká na letisku a odvezie vás priamo na hotel a rovnako tak pri ceste späť, vyzdvihne vás na hoteli a odviezie na letisko. Nieste viazaní na žiadnu skupinu.

Delegát v destinácii nepôsobí, program si robíte sami. Nieste viazaní na žiadnu skupinu. Po príchode na hotel sa prezentujete voucherom z CK a uhradíte miestnu pobytovú daň tzv ECO TAX v sume cca 1,50 € osoba a noc pobytu. Pobytovú daň nie je možné predplatiť v cene zájazdu a nie je možné ju uhradiť kartou. Treba mať pripravenú hotovosť.

Výlety si môžete zakúpiť na recepcii hotela alebo v ktorejkoľvek z miestnych cestovných agentúr.

Skupinám a kolektívom poskytujeme k zájazdom aj skúseného sprievodcu CK, informujte sa.

Informácie a rezervácie zájazdov denne na   SK 0915694468   CZ 605486093

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín