Lolatours.sk

Turecko MARMARIS

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

 

hotel 4*   ORSMARIS BOUTIQUE

hotel 4*   SYMBOLA BEACH

 

Doprajte si pobyt v jednom z najkrajších tureckých letovísk - v malebne krásnom letovisku MARMARIS. Pri mori si tu môžete užiť plávanie, šnorchlovanie a prechádzky a hry v plytkej vode po celom pobreží v okolí hotelov. Hotely sú situované priamo na pláži, v nádhernom prírodnom prostredí s neobyčajne malebným výhľadom na more. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodárny. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu.

V Marmarise je po celú sezónu príjemne vlažná a priezračne čistá voda. Vzduch je prevoňaný okolitou prírodou a nabitý soľou a minerálmi. Pobyt si tu môžete spestriť zbieraním kamienkov, mušličiek, prechádzkami či už po pláži alebo v uličkách plných posední, kaviarní a obchodíkov s milými drobnosťami na pamiatku. Pobyty sú vhodné pre všetky vekové kategórie, prednostne však pre dvojice a páry dospelých, ktorí prahnú po romanticky krásnej dovolenke.

V prípade, že zatúžite po spoznávaní, môžete si vybrať z mnohých aktivít a výletov, ktoré si zakúpite na recepciách hotelov alebo v ktorejkoľvek z miestnych cestovných agentúr. Nech už si pobyt v Marmarise zariadite akokoľvek, veríme, že si MARMARIS zamilujete a prežijete tu krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku. 

 

TERMÍNY A CENY NA VYŽIADANIE. Letecky z Viedne.

Viac info:  SK  0915694468   CZ  605486093  

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín