Lolatours.sk

Turecko Ölüdeniz

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

 

hotel 3+*    SYMBOLA BEACH         (hotel v prírode pri Modrej Lagúne)

hotel 4+*    SUN CITY                       (hotel v krásnej záhrade pri Modrej Lagúne)

hotel 3+*    IMPARATOR                  (hotel v prírode pri Modrej Lagúne)

hotel 3*      PERDIKIA BEACH          (hotel v prírode pri Modrej Lagúne)

hotel 4*      ORSMARIS Boutique     (hotel priamo na pláži vo veľkom letovisku Marmaris)

 

TOP DESTINÁCIA sezóny 2023 pre tých, ktorí hľadajú krásu, pokoj a kľud.

TOP DESTINÁCIA sezóny 2023 pre SENIOROV.

 

Doprajte si pobyt ďaleko od preľudnených komerčných letovísk, v čarokrásnom prostredí chýrnej MODREJ LAGÚNY a ÚDOLIA MOTÝĽOV v letovisku ÖLÜDENIZ. Pri mori si tu môžete užiť plávanie, šnorchlovanie, prechádzky a hry v plytkej vode po celom pobreží. Hotely sú situované len pár krokov od pláži, v nádhernom prírodnom prostredí s neobyčajne malebným výhľadom na more. Pre ľudský organizmus je tu pobyt pri mori veľmi blahodárny. Má protialergické účinky a kombinácia morskej vody nabitej soľou a minerálmi a éterických vôní z okolitých rozľahlých lesov priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek tu pri mori naberie novú energiu a príjemne si zlepší náladu.

V oblasti Ölüdeniz je po celú sezónu príjemne vlažná a priezračne čistá voda. Vzduch je prevoňaný okolitou prírodou a nabitý soľou a minerálmi. Pobyt si tu môžete spestriť zbieraním kamienkov, mušličiek, prechádzkami či už po pláži alebo v uličkách plných posedení, kaviarní a obchodíkov s milými drobnosťami na pamiatku. Najobľúbenejším je kúpanie a šnorchlovanie v oblasti Modrej Lagúny len pár minút pešo od našich hotelov. Pobyty sú vhodné pre všetky vekové kategórie, prednostne však pre dvojice a páry dospelých, ktorí prahnú po romanticky krásnej dovolenke.

V prípade, že zatúžite po spoznávaní, môžete si vybrať z mnohých aktivít a výletov, ktoré si zakúpite na recepciách hotelov alebo v ktorejkoľvek z miestnych cestovných agentúr. Nech už si pobyt v Ölüdeniz zariadite akokoľvek, veríme, že si tieto miesta zamilujete a prežijete tu krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku. 

 

LETECKY  z  BRATISLAVY, VIEDNE   a   PRAHY.

informácie a rezervácie  SK  0915694468   CZ  605486093   alebo   info@lolatours.sk  

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín