Lolatours.sk

VÍKENDOVÉ KÚPANIE

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

JEDINEČNÉ VÍKENDOVÉ KÚPANIE na čarokrásnej BENÁTSKEJ RIVIÉRE

Doprajte si víkend pri mori na Benátskej riviére. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizumus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade na Benátskej riviére je teplá priezračná voda a morskou soľou a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre vás tu môžu byť aj hry v jemnulinkom piesku alebo zbieranie drobných mušlí, ktorých sú na pláži a v mori tisíce. More je tu pokojné a plytké, vhodné aj pre deti a neplavcov.

Okrem kúpania, opaľovania a inej zábavy na pláži sa môžete vydať aj do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorej z miestnych reštaurácií vychutnať vynikajúcu taliansku pizzu a pravé talianske kapučíno. Môžete sa prejsť po pláži k naozajstnému majáku alebo časť dňa stráviť v unikátnom vodnom svete Aqualandia. Tí, ktorí prahnú po poznaní sa môžu s našim sprievodcom vydať loďkou do romantických Benátok. Možností je neúrekom, stačí si len vybrať.

Víkendové pobyty je možné si obohatiť o návštevu rodiska Enza Ferrariho s unikátnym Ferrari múzeom (zážitok najmä pre materské a základné školy) alebo sa vydať za zážitkami do zábavného parku Mirabilandia (zážitok najmä pre stredné školy), alebo za poznaním čarokrásnej historickej Bologne. Možností je veľa, zavolajte nám a my vám pripravíme zájazd podľa vašich predstáv.

TERMÍNY: CELOROČNE s kúpaním od konca Apríla do konca Októbra.

Víkendové pobyty ponúkame LEN pre kolektívy 35 a viac účastníkov. Pre bežných turistov NEDOSTUPNÉ !!!

 

Program:

Štvrtok večer odjazd zo Slovenska. Piatok ráno príchod, ubytovanie, celý deň voľno, opaľovanie, kúpanie, športové aktivity, oddych, prechádzky po pláži a promenádou. Večer posedenie na káve alebo v pizzerii.

Sobota raňajky. Dopoludnia možný výlet do Benátok. Večer odjazd domov. V nedeľu dopoludnia príchod na Slovensko. Možné sú aj cesty mimo víkendov.

Viac info: SK 0915694468  CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín