Lolatours.sk

Zadar & Pag

NEVŠEDNÉ CESTY ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

ZADAR   hotel   KOLOVARE   4*

ostrov PAG      hotely     PAGUS 4*      MERIDIJAN 4*

Pozývame Vás na krásnu a príjemnú dovolenku do čarokrásneho chorvátskeho letoviska ZADAR, alebo na jedinečný "liečivý" ostrov PAG. Hotel KOLOVARE 4* je situovaný v peknom prírodnom prostredí priamo na pobreží Jadranského mora. Len pár krokov to máte k promenáde a plážam letoviska. Okolie hotela priam zvádza k prechádzkam a posedeniam v malých rodinných kaviarničkách a reštauráciach. V obchodíkoch v okolí si môžete zakúpiť množstvo suvenírov na pamiatku. Za poznaním po okolí sa môžete vybrať či už na bicykloch, aute, miestnou MHD, alebo sa vydať loďou na krásne výlety po mori alebo za návštevou neďalekých ostrovov.

Hotely PAGUS 4* a MERIDIJAN 4* sú situované vo veľmi príjemnej a pokojnej časti ostrova PAG. Nádherné prostredie a vysoká koncentrácia soli a minerálov v ovzduší aj v mori sú mimoriadne priaznivé pre tých, ktorí sa potrebujú zhlboka a zdravo predýchať.

Izby v hoteloch majú moderné a pohodlné vybavenie, kúpeľňu, wc, klimatizáciu, sat TV ...

Krásna ponuka aj pre náročnejších klientov LETECKY z VIEDNE, PRAHY, autobusom alebo vlastnou dopravou.

Po prílete Vás čaká náš vodič s autom, iba pre Vás. Zavezie Vás priamo na hotel. V deň návratu Vás vyzdvihne z hotela a zavezie k odletu domov. Ponúkame Vám nevšednú a krásnu dovolenku úplne bez starostí.

DOPRAJTE SI NIEČO VÝNIMOČNÉ, ZASLÚŽITE SI TO ...

informácie a rezervácie na   SK: 0915694468   CZ: 605486093   alebo na   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín