Lolatours.sk

Zážitkové cesty za poznaním a oddychom

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

MEXIKO ako zážitok   -   spoznávanie, pamiatky, zážitky a dobrodružstvá

Zážitkové zájazdy za poznaním, oddychom a dobrodružstvami obohatené o pobyt pri Karibiku, ktorý je možné zameniť aj za neobyčajný a krásny pobyt pri Pacifiku s možnosťou pozorovať veľryby, keporkaky (priplúvajú sem len v období cca december až marec) a s množstvom poznávacích, outdoorových a adrenalínových aktivít. CELOROČNE   informácie a rezervácie   SK 0915694468   CZ 605486093   alebo   info@lolatours.sk

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ MNOŽSTVOM VÝLETOV - (pre viac info kliknite)

 

Varianta s MEXICO CITY 

Táto varianta je so sprievodcom CK a je možná samostatne alebo za príplatok k pobytu na Riviera Maya. Minimálny počet účastníkov 4. Spoločne strávime niekoľko dní v srdci hlavného mesta Mexico City. Ubytovaní budeme v hoteli 3* len niekoľko krokov od nádherného zeleného parku ALAMEDA, (práve tu sa v predvianočnom období každoročne konajú fantastické vianočné trhy). Pár krokov a sme pri paláci krásnych umení a ďalších pár krokov a sme pri mrakodrape Torre Latinoamericana.

Určite si neodpustíme možnosť vyviesť sa na najvyššie poschodie s výhliadkovou terasou. Len pár metrov za spomínaným mrakodrapom sa nachádza absolútne srdce mesta, svezoznáme ZOCALO s katedrálou,prezidentským palácom a inými skvostami. (V období vianoc je toto miesto nádherne vyzdobené a vztyčuje sa tu obrovský zdobený vianočný stromček)

Všade v okolí nášho hotela je ohromné množstvo obchodíkov, reštaurácií, fast foodov, barov, kaviarní a vynikajúcich domácich pekární. Bol by hriech stravovať sa za drahé peniaze v hoteli. Stačia nám raňajky. V priebehu výletov máme zabezpečený obed a počas pobytu v meste si každý kúpi niečo dobré, typické, mexické. Už pre ten zážitok. Ceny sú podobné ako u nás a dokonca aj lacnejšie.

Počas pobytu v hlavnom meste navštívime baziliku Panny Márie Guadalupskej, rovnako tak si neodpustíme svetoznámy Teotihuacan s pyramídami, pozrieme si najväčšie zaujímavosti mesta a tí dobrodružnejší z nás budú môcť stráviť celý deň v adrenalínovom zábavnom parku Six Flags.

 

Pobyty na RIVIERA MAYA 

Pobyty sú bez sprievodcu CK. Vhodné pre tých, ktorí chcú mať všetko odborne zabezpečené a užiť si pohodlnú dovolenku bez toho, aby boli viazaní na sprievodcu či skupinu. Pobyt na slávnej Riviera MAYA pri Karibskom mori. Ubytujete sa v hoteli podľa výberu 3* až 5* pár krokov od alebo priamo na bielej pláži, v krásnej záhrade, kde máte zabezpečené stravovanie podľa výberu od raňajok až po all inclusive, takže pobyt bude naozaj bezstarostný. Pre tých, ktorí plánujú aktivity a celodenné výlety, ktoré sú spravidla so stravou, odporúčame pobyt len s raňajkami alebo maximále polpenziou. Ostatným podľa uváženia, či sa chcú viazať na stravu v hoteli alebo sa vydať za dobrodružstvom do miestnych reštaurácií a vychutnať si Mexiko gurmánsky a štýlovo.

Kto chce, strávi pobyt opaľovaním, kúpaním a odychom pri hoteli. Ostatní môžete každý deň podniknúť fantastické dobrodružstvá - navštíviť Chichén Itzá, Tulum, Xel-Ha, X-Caret, vydať sa na pochod džungľou, zakajakovať si na riečke v džungli, preletieť zavesení na lanách ponad ohromné priepasti, poplaviť sa podzemnou riekou, vykúpať  sa v Cenotách i podzemných jaskynných jazerách, zaplávať si s delfínmi, a mnohé iné aktivity ...

 

CELOROČNE    LETECKY    VIEDEŇ    PRAHA    SK 0915694468    CZ 605486093    alebo    info@lolatours.sk   

SKVELÝ TIP PRE - PARTIE KAMARÁTOV  či  FIREMNÝ TRIP. Nenáročná forma zájazdu je vhodná aj pre SENIOROV

 

MEXICO CITY:  hotely 3* alebo 4* priamo v prestížnom historickom centre mesta 

Riviera MAYA:  hotely 3* až  5* v oblastiach  CANCUN,  PLAYA DEL CARMEN  či  TULUM

Západné pobrežie:   hotely 3* až  5* v oblastiach  ACAPULCO,  PUERTO VALLARTA,  CABO SAN LUCAS

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín