Lolatours.sk

Kontakty

+421 915 694 468

+420 605 486 093

info@lolatours.sk 

CK LOLA Tours je odpoveďou na našu už 18 ročnú prax v oblasti zážitkového cestovania. Ponúkame výhradne naše vlastné zájazdy, ktoré si už 8 rokov môžete zakúpiť tak vo veľkých renomovaných cestovných agentúrach ako i v sieti menších cestovných agentúr po celom Slovensku i v Čechách. Žiadajte naše zájazdy aj v cestovnej agentúre vo vašom meste.

Najväčšou pýchou Loly sú zájazdy do Španielska, CELOROČNE, najmä však v letnom dovolenkovom období. Obľúbené sú odborne sprevádzané spoznávacie zájazdy do Barcelony s pobytom pri mori, ktoré je možné spojiť s relaxom v prímorských aquatických kúpeľoch, alebo s turistikou v horách na pobreží. K obľúbeným pobytom na ostrove Mallorca pridávame ďalšie: Španielsko - Costa del Sol, Bulharské Slnečné pobrežie a Burgas, Francúzsku riviéru - Nice a Monte Carlo, a Taliansko - Rím s nevšedným pobytom na riviére Paolo Toscanelli pri Tyrrhénskom mori. Mimoriadne krásne sú aj luxusné prímorské kúpele Jurmala v Lotyšsku, nevšedné a krásne letoviská Marmaris na Egejskej riviére v Turecku a Paralia Katerini na Olympskej riviére v Grécku. V neposledom rade ponúkame jedinečné a zaujímavé pobyty pri Červenom mori a Mŕtvom mori v Izraeli. 

Ďalšou pýchou Loly sú zážitkové, pobytovo spoznávacie zájazdy do Mexika - spoznávanie, adrenalín, plávanie s delfínmi, tuleňmi, dugongami, jazdy na koňoch a terénnych štvorkolkách, ako aj pozorovanie majestátnych veľrýb na otvorenom Pacifiku. Ponuka je vhodná najmä pre partie 4 a viac účastníkov, ktorí sa nechcú viazať na veľké skupiny.

Celoročne v ponuke Loly môžete nájsť príjemné pobyty pre seniorov, školy v prírode, a počas zimnej sezóny aj lyžiarske pobyty v našom obľúbenom horskom hoteli na Makove.

Ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie zaujímavé projekty. Súčasťou väčšiny našich zájazdov je náš vlastný odborný slovenský sprievodca a delegát. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade ak Vašu skupinu alebo jej časť tvoria osoby so sťaženým pohybom. Prispôsobíme Vám dopravu, ubytovanie i program. Veríme, že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných, nádherných a nevšedných ciest za poznaním, oddychom a dobrodružstvami. Tešíme sa na Vás.

 

Za CK LOLA TOURS - Marian Kúdela, majiteľ a konateľ spoločnosti, delegát a sprievodca.


CK Lola Tours s.r.o. so sídlom Hollého 59/30, 920 01 Hlohovec, je v zmysle zákona o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr č.281/2001 Z.z., zodpovedne poistená voči úpadku.

Všeobecné a zmluvné podmienky

Certifikát o zákonnom poistení CK 

Ochrana osobných údajov

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín