Lolatours.sk

Kontakty

+421 915 694 468

+420 605 486 093

info@lolatours.sk 

CK LOLA Tours je odpoveďou na našu už 22 ročnú prax v oblasti zážitkového cestovania. Ponúkame výhradne naše vlastné zájazdy, ktoré si už 12 rokov môžete zakúpiť tak vo veľkých renomovaných cestovných agentúrach ako i v sieti menších cestovných agentúr po celom Slovensku i v Čechách. Žiadajte naše zájazdy aj v cestovnej agentúre vo vašom meste.

Najväčšou pýchou Loly sú zájazdy do Španielska, CELOROČNE, najmä však v letnom dovolenkovom období. Obľúbené sú odborne sprevádzané spoznávacie zájazdy do Barcelony s pobytom pri mori na pobrežiach Costa Brava alebo Costa Dorada, ktoré je možné spojiť s relaxom v prímorských aquatických kúpeľoch alebo s turistikou v horách na pobreží.

Obľúbeným dovolenkovým cieľom je ostrov Mallorca a andalúzske pobrežie Costa del Sol s možstvom zaujímavých výletov. K najobľúbenejším patrí výlet do Selwo Marina parku v Benalmadene spojený s výhliadkovou jazdou v kabínovej lanovke vysoko do hôr nad Benalmadenou, podobne tak výlety do Bioparku vo Fuengirole alebo do Selwo Parku v Estepone. Najobľúbenejším výletom je jednoznačne horský výlet cez El caminito del Rey v horách v okolí Málagy. Na vyžiadane Vám zabezpečíme aj relaxačno liečebné pobyty pri prírodnom zázraku Mar Menor, kde môžete dopriať oddych a relax telu i duši a to vzduchom, vodou a liečivým blatom.

V našej ponuke nájdete aj obľúbené Chorvátsko - jedinečný ostrov PAG, letoviská ZADAR a prekrásny DUBROVNIK ... Taliansko - Rím s nevšedným pobytom na obľúbenej riviére pri Tyrrhénskom mori a čarokrásny ostrov Sardínia. Krásne a obľúbené sú aj prímorské kúpele Jurmala v Lotyšsku, letoviská na Egejskej riviére v Turecku a na Olympskej riviére v Grécku. Obľúbený je aj grécky ostrov Korfu. Jedinečné a zaujímavé sú pobyty pri Červenom alebo Mŕtvom mori v Izraeli. Najobľúbenejšou destináciou posledných sezón je ostrov Cyprus s krásnym ubytovaním v miestach, kde sa podľa legendy zrodila z morskej peny bájna AFRODITA ...

Ďalšou pýchou Loly sú zážitkové, pobytovo spoznávacie zájazdy do Mexika - spoznávanie, adrenalín, plávanie s delfínmi, tuleňmi, dugongami, jazdy na koňoch a terénnych štvorkolkách, ako aj pozorovanie majestátnych veľrýb na otvorenom Pacifiku. Ponuka je vhodná najmä pre partie 4 a viac účastníkov, ktorí sa nechcú viazať na veľké skupiny.

Celoročne v ponuke Loly môžete nájsť aj príjemné pobyty pre SENIOROV a nezabudnuteľné  školské  alebo  firemné  zážitkové výlety za spoznávaním a oddychom...

Ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie zaujímavé projekty. Súčasťou väčšiny našich zájazdov je náš skúsený slovenský sprievodca a delegát. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade ak Vašu skupinu alebo jej časť tvoria osoby so sťaženým pohybom. Prispôsobíme Vám dopravu, ubytovanie i program. Veríme, že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných, nádherných a nevšedných ciest za poznaním, oddychom a dobrodružstvami. Tešíme sa na Vás.

 

Za CK LOLA TOURS - M. Kúdela, majiteľ spoločnosti a dlhoročný delegát a sprievodca.

 

Všeobecné a zmluvné podmienky  CK  LOLA  TOURS

Letecká preprava

Dôležité informácie

Ochrana osobných údajov

Ocenenie kvality produktov a služieb  CK  LOLA  TOURS

Certifikát o poistení  CK  LOLA  TOURS 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín