Lolatours.sk

Kontakty

+421 915 694 468

+420 605 486 093

info@lolatours.sk 

CK LOLA Tours je odpoveďou na našu už 23 ročnú prax v oblasti zážitkového cestovania. Ponúkame prednostne naše vlastné zájazdy, ktoré si už 13 rokov môžete zakúpiť tak vo veľkých renomovaných cestovných agentúrach ako i v sieti menších cestovných agentúr po celom Slovensku i v Čechách. Žiadajte naše zájazdy aj v cestovnej agentúre vo vašom meste.

Najväčšou pýchou Loly sú prémiové zájazdy do Barcelony obohatené spoznávaním čarokrásneho divokého pobrežia a príjemným oddychom pri mori. Podobne tak zájazdy do škótskeho Edinburgu s jedinečným výletom na prekrásnu škótsku vysočinu a k jazeru Loch Ness. Cieľom týchto prémiových zájazdov je kvalitné ubytovanie so stravou, skúsený odborný sprievodca a program vystavaný tak, aby bol zájazd zážitkom pre všetkých, od detí až po seniorov.

Najobľúbenejšou destináciou posledných sezón je ostrov Cyprus s ubytovaním v miestach, kde si pobyt pri mori môžete obohatiť o spoznávanie zaujímavých archeologických areálov v okolí, či návštevou pláží, kde sa podľa legendy zrodila z morskej peny bohyňa krásy Afrodita. Rovnako obľúbeným cieľom sú aj pobyty v čarokrásnej prírodnej rezervácii na Egejskej riviére v Turecku. Prekrásna Modrá lagúna a jedinečné údolie motýľov robia z pobytového miesta priam dovolenkové paradiso.

Obľúbeným dovolenkovým cieľom je ostrov Mallorca a andalúzske pobrežie Costa del Sol s možstvom zaujímavých výletov. K najobľúbenejším patrí výlet do Selwo Marina parku v Benalmadene spojený s výhliadkovou jazdou v kabínovej lanovke vysoko do hôr nad Benalmadenou, podobne tak výlety do Bioparku vo Fuengirole alebo do Selwo Parku v Estepone. Najobľúbenejším výletom je jednoznačne horský výlet cez El caminito del Rey v horách v okolí Málagy. 

Obľúbenou stálicou je Taliansko - Rím s nevšedným pobytom na obľúbenej riviére pri Tyrrhénskom mori a prekrásny ostrov Sardínia, ktorý patrí posledné k najobľúbenejším cieľom našich klientov. Stálicou v obľube je aj skvelá a ľahko dostupná Benátska riviéra s návštevou Benátok. 

Ďalšou pýchou Loly sú zážitkové, pobytovo spoznávacie zájazdy do Mexika - spoznávanie, adrenalín, plávanie s delfínmi, tuleňmi, dugongami, jazdy na koňoch a terénnych štvorkolkách, ako aj pozorovanie majestátnych veľrýb na otvorenom Pacifiku. Ponuka je vhodná najmä pre partie 4 a viac účastníkov, ktorí sa nechcú viazať na veľké skupiny.

Celoročne v ponuke Loly môžete nájsť aj príjemné pobyty pre SENIOROV a nezabudnuteľné  školské  alebo  firemné výlety za oddychom. spoznávaním a zážitkami ...

Ponuku budeme priebežne dopĺňať o ďalšie zaujímavé projekty. Súčasťou väčšiny našich zájazdov je náš skúsený slovenský sprievodca a delegát. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade ak Vašu skupinu alebo jej časť tvoria osoby so sťaženým pohybom. Prispôsobíme Vám dopravu, ubytovanie i program. Veríme, že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných, nádherných a nevšedných ciest za poznaním, oddychom a dobrodružstvami. Tešíme sa na Vás.

 

Za CK LOLA TOURS - M. Kúdela, majiteľ spoločnosti a dlhoročný delegát a sprievodca.

 

Všeobecné a zmluvné podmienky  CK  LOLA  TOURS

Letecká preprava

Dôležité informácie

Ochrana osobných údajov

Ocenenie kvality produktov a služieb  CK  LOLA  TOURS

Certifikát o poistení  CK  LOLA  TOURS 

Garančný list platný od 01.04.2024 CK LOLA TOURS 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín