Lolatours.sk

Nevšedné výlety a dobrodružstvá

Výlety z MEXICO CITY :

Celodenný výlet GUADALOUPE / TEOTIHUACAN  (vrátane obeda) Výlet za poplatok zahŕňa: transfer z hotela a späť,mexického akreditovaného sprievodcu,slovenského sprievodcu,všetky vstupenky a obed v ľudovej mexickej reštaurácii/ program: Návšteva Baziliky Panny Márie Guadalupskej a priľahlého parku. Návšteva TEOTIHUACANu, jaguárí chrám, pyramídy mesiaca a slnka, trieda mŕtvych a okolitý areál. Obed v mexickej ľudovej reštaurácii. Návšteva manufaktúry na spracovanie agávy, kde sa dozvieme o výrobe tequily, likérov, papiera, nití a iných produktov z kaktusov agáva.

Poldenný výlet MEXICO CITY TOUR (bez obeda) Výlet za poplatok zahŕňa : transfer z hotela a späť, akreditovaného mexického sprievodcu, slovenského  sprievodcu, prehliadka najväčších zaujímavostí mesta vrátane všetkých vstupov, prezidentský palác, námestie Zocalo, katedrála, chrám Templo Mayor, Paseo de la Reforma, národné antropologické múzeum a mnohé iné/.

Celodenný výlet   SIX FLAGS  (bez obeda) Výlet za poplatok zahŕňa: transfer z hotela a späť, slovenského sprievodcu, vstupenku all inclusive, ktorá Vám zaručuje vstup na všetky atrakcie v parku bez obmedzenia. Park je známy svojimi extrémnymi dráhami a adrenalínovými atrakciami/.

Výlety na RIVIERA MAYA:

Celodenný výlet X-CARET (vrátane bohatého obedového menu a nápojov) Výlet za poplatok zahŕňa : transfer z hotela a späť, akreditovaného mexického sprievodcu, slovenského sprievodcu, celodenný vstup do X-Caret, ktorý zahŕňa uschovňu batožiny, osobných vecí, splav podzemnej rieky a kaňonu, kúpanie na prekrásnych plážach, jaguárí a opičí ostrov, motýlí pavilón, orchideárium, korytnačie údolie, šnorchovací záliv, bohatý obed formou bohatých švédskych stolov v nádhernej    tropickej reštaurácii pri pláži. Ďalej je v cene plávacia vesta, šnorchlovací výstroj, osušky a iné. Sprievodca Vám podá podrobné informácie! Súčasťou ceny je aj večerné fenomenálne asi 1,5 hodinové hudobno-tanečné predstavenie reprezentujúce históriu, súčasnosť a kultúru Mexika/-mimoriadne krásny, nádherný umelecký zážitok!!! Za príplatok priamo na mieste je možné absolvovať aj plávanie s delfínmi!

Celodenný výlet TULUM + XEL-HA  (vrátane bohatého obedového menu a nápojov) Výlet za poplatok zahŕňa: transfer z hotela a späť, akreditovaného mexického sprievodcu, slovenského sprievodcu, celodenný vstup do Xel-Ha a do areálu Tulum. V areáli Xel-Ha je v cene úschovňa batožiny a osobných vecí, nápoje z automatov - samoobsluha, bohatý obed vo forme švédskych stolov, káva, zmrzlina, dezerty, uteráky, výstroj na šnorchlovanie, plávacia vesta, veľké plávacie koleso a mnohé iné. Samozrejme k dispozícii máte všetky zákutia zálivu Xel-Ha kde sa môžete celý deň bezpečne opaľovať, kúpať, šnorchlovať, splavovať rieku len tak alebo na nafukovacích kolesách, skákať z útesov do vody a mnohé iné.../ Podrobné info Vám podá sprievodca. Za príplatok priamo na mieste je možné si zaplávať s delfínmi. Neskôr popoludní sa vydáme do TULUM kde nám miestny sprievodca predstaví históriu tohto unikátneho miesta a prevedie nás jeho zákutiami.

Celodenný výlet CHICHEN ITZA deluxe (vrátane bohatého obedového menu a nápojov) Výlet za poplatok zahŕňa: transfer z hotela a späť, akreditovaného mexického sprievodcu, slovenského sprievodcu, vstup do všetkých areálov navštívených behom dňa, bohatý obed,       folklórne predstavenie počas obeda, prehliadku areálu Chichen Itzá, vstup k Cenotám a kúpanie vo vodách dolu v Cenote. Uterák a plavky treba mať vlastné! Počas transferu v autobuse je k dispozícii steward, ktorý Vám kedykoľvek počas jazdy a prestávok prinesie podľa želania kávu, čaj, nealko a tiež sa bude podávať drobné        občerstvenie, všetko v cene!/.

Celodenný výlet X-PLORE (vrátane bohatého obedového menu a nápojov. Výlet za poplatok zahŕňa: transfer z hotela a späť, akreditovaného mexického sprievodcu, slovenského sprievodcu, kompletné vstupné, jazdu na obojživelných autíčkach, raft podzemnej rieky,  11 rozličných zip-line dráh, plávanie v stalaktitovej rieke, a iné. Po rafte na podzemnej rieke a splave jaskynnej rieky sa podáva horúca čokoláda. Cena zahŕňa ďalej: záchrannú vestu, helmu, postroje, veslá a ďalšie. Samozrejme úschovňu batožiny, prezliekáreň, pomoc asistentov v každom bode návštevy, komplexnú stravu      vrátane bežného nealka a ovocných štiav. Každú atrakciu si môžete zopakovať koľkokrát chcete. Návštevníci nesmú byť klaustrofobickí alebo mať strach z výšok.

Ostrov Isla Mujeres (vrátane bohatého obedového menu a nápojov). Výlet za poplatok zahŕňa plavbu Cancun-Isla Mujeres-Cancun , plávanie s delfínmi, dugongami, tuleňmi. Info v CK.

Cobá expedition: Výlet za poplatok zahŕňa: transfer, zlaňovanie, zip line ponad cenote, pochod džungľou, kúpanie v jaskynej cenote, obed u domorodcov v džungli, návšteva pyramíd v Cobá hlboko v džungli. Sprievodca miestny a slovenský. Odporúčame pokrývku hlavy, okuliare, plavky, uterák, dobrú pevnú obuv, repelent,opaľovací prostriedok, vodu neustále po ruke k napitiu...

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín