Lolatours.sk

ostrov PAG

Krajina Chorvátsko
Hotel Pagus 4* a Meridijan 4*

Doprava  LETECKY alebo vlastným autom, autobusom 
Dátum od: 1.10.2021
do: 31.10.2022
Cena na vyžiadanie

 

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

KLIMATICKÉ PRÍMORSKÉ KÚPELE na jedinečnom jadranskom ostrove PAG

hotely   PAGUS   4*      MERIDIJAN   4*

 

Doprajte si pobyt pri mori na jadranskom ostrove PAG v prekrásnej a jedinečnej prírode. Pri mori si tu môžete užiť plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodárny. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade na Pagu je veľmi čistá a priezračná voda a mimoriadne čistý, lečivý a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre Vás tu môže byť aj zbieranie farebných kamienkov a mušlí. Ostrov Pag má mimoriadne krásne, pokojné a plytké more a je takmer bez bodavého hmyzu.

Ostrov ponúka okrem opaľovania a kúpania aj vynikajúce možnosti na dlhé prechádzky a túry v neobyčajnom a krásnom prírodnom prostredí. Je známy svojim vysokokvalitným, čistým a liečivým vzduchom. Taktiež je známy vynikajúcim Paškim sirom - jedinečným ovčím syrom vyrábaným z mlieka miestnych oviec, ktorý by mal určite ochutnať každý návštevník ostrova. Milovníci umenia sa môžu zase kochať krásou chýrnych miestnych čipiek.

Počas pobytu sa môžete vydať na plavbu loďou po zálive, spojenú s grilovaním a konzumáciou čerstvo ulovených rýb priamo na lodi, pričom neodmysliteľnou súčasťou je aj konzumácia domáceho vína a pálenky. Počas plavby máte možnosť vyskúšať si viaceré čarokrásne pláže, prejsť sa jaskynnými útvarmi a zaplávať si na otvorenom mori. Možností je neúrekom, stačí si len vybrať.

TERMÍNY: CELOROČNE s kúpaním od konca Apríla do konca Októbra

Cestujúcim vlastným autom (alebo na vyžiadanie aj autobusovou linkou) zajednáme pobyt v termíne a rozsahu podľa priania. Prosím, kontaktujte nás dostatočne včas, uveďte požadovaný termín a počet a vek cestujúcich. My Vám obratom pošleme spracovanú ponuku.

Pre školy a iné kolektívy, o počte 30 a viac účastníkov, sú možné pobyty, či už kúpacie víkendové alebo klasické pobytové, na vyžiadanie, CELOROČNE, s kúpaním od Apríla do Októbra.

 

Program víkendovej kúpačky:

Piatok večer odjazd zo Slovenska. Sobota ráno príchod, celý deň opaľovanie, kúpanie, spoznávanie.

Neskôr večer odjazd domov. Nedeľa dopoludnia návrat domov.

 

LETECKÉ POBYTY sú organizované z VIEDNE a PRAHY. AUTOBUSOVÁ LINKA z Bratislavy a Prahy.

 

Viac info: SK 0915694468  CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín