Lolatours.sk

JADRANSKÁ RIVIÉRA

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Jadranská riviéra - Benátska riviéra, hotel  CARAVELLE 3*

Jadranská riviéra - Rimini - Riccione, hotel  ALEXANDRA PLAZA 4*

Doprajte si pobyt pri mori na Jadranskej riviére. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizumus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade na Jadranskej riviére je teplá priezračná voda a morskou soľou a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre vás tu môžu byť aj hry v jemnulinkom piesku alebo zbieranie drobných mušlí, ktorých sú na pláži a v mori tisíce. More je tu pokojné a plytké, vhodné aj pre deti a neplavcov.

Okrem kúpania, opaľovania a inej zábavy na pláži sa môžete vydať aj do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorej z miestnych reštaurácií vychutnať vynikajúcu taliansku pizzu a pravé talianske kapučíno. Za poznaním sa na Jadranskej riviére môžete vybrať do San Marina, jedinečného parku OLTREMARE alebo zábavného parku MIRABILANDIA. Obľúbeným cieľom je aj rodisko Enza Ferrariho s unikátnym Ferrari múzeom, prípadne čarokrásne historické mestá Bologna, Florencia, Pisa či Verona. Možností je veľa, stačí si naozaj len vybrať ...

Hotel CARAVELLE 3* je situovaný na Benátskej riviére priamo na promenáde popri pláži. Vynikajúca voľba pre tých, ktorí hľadajú krásne ubytovanie priamo na pláži a zároveň v blízkosti živej promenády, obchodíkov a zábavy. Môžete sa tu prejsť po pláži k naozajstnému majáku alebo časť dňa stráviť v obľúbenom vodnom parku Aqualandia. Tí, ktorí prahnú po poznaní, môžu sa loďou vybrať do romantických Benátok.

Hotel  ALEXANDRA PLAZA 4* je situovaný na Jadranskej riviére, priamo na pláži. Výborná voľba pre tých, ptorí hľadajú krásne ubytovanie priamo na pláži a zároveň v blízkosti živej promenády, obchodíkov a zábavy. Obľúbené sú výlety do San Marina a parkov OLTREMARE a MIRABILANDIA.

 

LETECKY  z  VIEDNE,  PRAHY,  KRAKOWA  a  BUDAPEŠTI   alebo   VLASTNOU DOPRAVOU.

informácie a rezervácie  SK  0915694468   CZ 605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín