Lolatours.sk

Španielsko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

ŠPANIELSKO

Nádherné zlatistým slnkom zaliate Španielske Kráľovstvo už dlhé roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým cieľom na svete. Svoju dovolenku a prázdniny sem prichádzajú stráviť milióny turistov všetkých vekových kategórií zo všetkých kútov sveta. Kryštáľovočistá voda Stredozemného mora, kilometre krásnych pieskových pláží, čarokrásna príroda, moderné letoviská, kvalitné hotely, perfektná infraštruktúra a príjemní, milí, zabavní a usmevaví Španieli, to všetko je zárukou vydarenej dovolenky a nezabudnuteľných zážitkov.

COSTA BRAVA a COSTA DORADA sú právom považované za najkrásnejšie španielske pobrežia. Mohutné útesy striedajú čarokrásne zálivy a zátoky s prekrásnymi pieskovými plážami a fantastickým kúpaním. Zvoliť si môžete kľudné menšie letovisko, kde si vychutnáte ticho, pokoj a krásy prírody, alebo veľké živé letovisko s množstvom nákupov, zábavy a dobrodružstiev. 

Poďte si zažiť Barcelonu, jedno z najkrajších miest v Európe, pútne miesto Montserrat, neobyčajnú Tarragonu a deltu rieku Ebro, nádhernú Valenciu, mrakodrapy v Benidorme, palmové háje a safari v Elche alebo unikátne Mar Menor. Možností je veľa... poďte si s nami zamilovať ŠPANIELSKO.

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín