Lolatours.sk

Španielsko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

ŠPANIELSKO

Nádherné zlatistým slnkom zaliate Španielske Kráľovstvo už dlhé roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým cieľom na svete. Milióny turistov všetkých vekových kategórií a zo všetkých kútov sveta prichádzajú za poznaním a oddychom na čarokrásne BALEÁRSKE a KANÁRSKE ostrovy, do elegantnej BARCELONY, románskej TARRAGONY, modernej VALENCIE či temperamentnej MÁLAGY. Kryštáľovočisté vody Stredozemného mora, kilometre pieskových pláží, čarokrásna príroda, moderné letoviská, kvalitné hotely, perfektná infraštruktúra a príjemní, milí, zabavní a usmevaví Španieli, to všetko je zárukou vydarenej dovolenky a nezabudnuteľných zážitkov.

Svetoznáme pobrežia COSTA BRAVA, COSTA DORADA, COSTA BLANCA či COSTA DEL SOL sú právom považované za najkrásnejšie španielske pobrežia. Mohutné útesy striedajú čarokrásne zálivy a zátoky s prekrásnymi pieskovými plážami a fantastickým kúpaním. Zvoliť si môžete kľudné menšie letovisko, kde si vychutnáte ticho, pokoj a krásy prírody, alebo veľké živé letovisko s množstvom nákupov, zábavy a dobrodružstiev. 

Poďte si zažiť BARCELONU - jedno z najkrajších miest v Európe, majestátny MONTSERRAT, neobyčajnú TARRAGONU, deltu rieku EBRO, nádhernú VALENCIU, mrakodrapy v BENIDORME, palmové háje v ELCHE, čarokrásnu MALLORKU alebo sa zúčastnite nezabudnuteľnej horskej túry cez EL CAMINITO DEL REY v horách Andalúzie ... Samostatnou kapitolou je prírodný zázrak MAR MENOR, ktorého minerálmi nabité blato a voda Vám pomôžu zmierniť bolesti ubolených kĺbov alebo pokožky.

Možností je naozaj veľa - poďte si s nami zamilovať ŠPANIELSKO.

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín