Lolatours.sk

Grécko OLYMPSKÁ RIVIÉRA

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Olympská riviéra, hotel  COSMOPOLITAN  &  SPA 4*

Olympská riviéra, hotel MEDITERRANEAN PRINCESS 4*

Olympská riviéra, hotel MEDITERRANEAN RESORT 4*

Olympská riviéra, hotel PLATON Beach 3*

 

Doprajte si pobyt na Olympskej riviére. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade na Olympskej rivére je teplá priezračná voda a morskou soľou a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre Vás môžu byť aj hry v jemnulinkom piesku, zbieranie drobných kamienkov a mušlí, ktorých sú na pláži a v mori tisíce. More je tu zvyčajne pokojné a plytké, vhodné pre deti aj neplavcov.

Okrem kúpania, opaľovania a inej zábavy na pláži sa môžete vybrať aj do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorom z miestnych občerstvení vychutnať obľúbené grécke špeciality, najmä gyros a veľmi obľúbenú ľadovú kávu. Za poznaním sa môžete vybrať na kláštory Meteora, do historického mestečka Dion, do zaujímavých Thessaloník, prípadne do vzdialenejších Athén. Mimoriadne obľúbeným je výlet do prírodných kúpeľov s teplou a blahodárnou termálnou vodou Pozar - Edessa. Krásny je tiež výlet loďou na ostrov Skiathos, a pre tých zdatnejších odporúčame fascinujúci výstup hore na bájny Olymp. Možností je naozaj veľa, stačí si len vybrať ...

Hotely COSMOPOLITAN & SPA 4* , MEDITERRANEAN PRINCESS 4* a MEDITERRANEAN RESORT 4* a GRAND PLATON 4* a PLATON Beach 2+* sú menšie, pokojné hotely vyššej kategórie s veľmi pekným a príjemným ubytovaním. Z hotelov to máte na dosah prakticky všade - k pláži, do mestečka, k obchodíkom aj na výlety. Vynikajúca voľba najmä pre dvojice a páry, menšie partie kamarátov, rodiny aj seniorov. 

 

LETECKY  z  BRATISLAVY,  VIEDNE   alebo   VLASTNOU DOPRAVOU

Viac info na:  SK 0915694468  CZ 605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín