Lolatours.sk

Grécko OLYMPSKÁ RIVIÉRA

 

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Olympská riviéra, hotel  COSMOPOLITAN  &  SPA 4*

Olympská riviéra, hotel MEDITERRANEAN PRINCESS 4*

Doprajte si pobyt na Olympskej riviére. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade na Olympskej rivére je teplá priezračná voda a morskou soľou a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre Vás môžu byť aj hry v jemnulinkom piesku, zbieranie drobných kamienkov a mušlí, ktorých sú na pláži a v mori tisíce. More je tu pokojné a plytké, vhodné pre deti aj neplavcov.

Okrem kúpania, opaľovania a inej zábavy na pláži sa môžete vybrať aj do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorom z miestnych občerstvení vychutnať obľúbené grécke špeciality, najmä gyros a veľmi obľúbenú ľadovú kávu. Za poznaním sa môžete vybrať na kláštory Meteora, do historického mestečka Dion, do zaujímavých Thessaloník, prípadne do vzdialenejších Athén. Krásny je výlet loďou na ostrov Skiathos, a pre tých zdatnejších odporúčame fascinujúci výstup hore na bájny Olymp. Možností je naozaj veľa, stačí si len vybrať ...

Hotely COSMOPOLITAN & SPA 4* a MEDITERRANEAN PRINCESS 4* sú menšie, pokojné hotely vyššej kategórie s veľmi pekným a príjemným ubytovaním. Z hotelov to máte na dosah prakticky všade - k pláži, do mestečka, k obchodíkom aj na výlety. Vynikajúca voľba najmä pre dvojice a páry, menšie partie kamarátov, rodiny aj seniorov.

 

TERMÍNY a CENY na vyžiadanie. LETECKY z Viedne a Prahy, alebo aj vlastnou dopravou.

Viac info na:  SK 0915694468  CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín