Lolatours.sk

Svet

NEVŠEDNÉ CESTY ZA POZNANÍM, ODDYCHOM a DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Pripravíme vám nevšedné a krásne cesty za poznaním. Vyberte si cieľ vašej dovolenky kdekoľvek na SVETE a my sa postaráme o všetko potrebné. CELOROČNE. 

Naše obľúbené tipy zo skúseností:

1, NEW YORK s pobytom priamo na rušnom Manhattane pri Central Parku s návštevou Niagarských vodopádov, čarokrásnej okolitej prírody, jaskýň a Washingtonu. Pobyt vám pripravíme kedykoľvek v priebehu roka, zabezpečíme letenky, transfery, ubytovanie, sprievodcu a výlety po okolí. NYC môže byť zároveň odrazovým mostíkom k jedinečnej zážitkovej ceste do Mexika. 

2, MEXIKO - zážitkové pobyty a cesty po západnom pobreží - Puerto Vallarta, Acapulco, Cabo San Lucas s výletmi na Caletas, Marietas, Playa de Luce, s možnosťou pozorovať majestátne veľryby - keporkaky (December až Marec), jazdy na terénnych 4-kolkách alebo na koňoch ... Rovnako tak  Cancun s kúpaním v posvätných Cenotách, plávaním s delfínmi, tuleňmi, dugongami, jazdou na koňoch, jazdou na motorových člnoch v mangrovových zálivoch alebo na terénnych 4-kolkách ... Odporúčame zážitkové parky X Caret, Xel Ha a návštevu skvostov ako Tulum  a Chichen Itzá. Určite malú expedíciu do džungle spojenú s kajakovaním, zlaňovaním, pochodom, kúpaním v podzemnej Cenote, návštevou miestnych obyvateľov s originálnym obedom a neobyčajným zážitkom je aj "stratené" pyramídové mesto Cobá ... Absolvovali sme tieto aktivity už viackrát, no vždy sú pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Poďte si s nami zamilovať MEXIKO.

3, KEŇA, - zážitkové pobyty v oblasti Mombassa - Bamburi spojené s jedinečným  SAFARI do divokej africkej prírody. Prekrásne snehobiele pláže, palmové háje, ostrov Wasini, národné parky Kisite, Tsavo West, Tsavo East ... Najkrajším zážitkom pre nás bolo kúpanie na belostných plážach - malých ostrovčekoch v národnom parku Kisite, ktoré sú na svete iba počas odlivu, inak sú "utopené" v oceáne. Rovnako tak blízke stretnutia s voľne žijúcimi levmi, žirafami a slonmi na safari v národných parkoch Tsavo - bolo to krásne, niečo nezabudnuteľné ... Poďte si s nami zamilovať Afriku. 

 

Zájazdy sú vhodné pre partie 4 a viac účastníkov - kamarátov, firemný trip a podobne. CELOROČNE.

Všetky informácie na:   SK 0904241057   CZ 605486093    info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín