Lolatours.sk

Cyprus PAPHOS

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

PAPHOS   -   hotel 5*   VENUS BEACH 

                         hotel 4*     AQUA SOL holiday village & water park

                         hotel 5*     CALI RESORT & SPA

                         hotel 4*     PANARETI CORAL BAY

                         hotel 3*     CORALLIA BEACH

                         hotel 4*     THALASSA & SPA

 

NAJLEPŠIE HODNOTENÁ DESTINÁCIA našimi klientami v sezónach 2019 až 2023

TOP DESTINÁCIA sezóny 2024 pre tých, ktorí si chcú pobyt pri mori obohatiť spoznávaním po okolí.

TOP DESTINÁCIA sezóny 2024 pre SENIOROV.

                         

Doprajte si pobyt na príjemnom stredomorskom ostrove Cyprus. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. V oblasti Paphos je morská voda príjemne teplá a priezračná. Vzduch je nabitý morskou soľou a minerálmi. Pobyt na plážach, poukrývaných v krásnom členitom pobreží, si môžete okrem kúpania, opaľovania a športovania spestriť aj zbieraním kamienkov a mušlí. More je v oblasti Paphos zvyčajne pokojné, vstup do vody je mierny a bezpečný. Odporúčame vhodnú obuv do vody.

Ak veríte na legendy, máte možnosť práve tu overiť si jednu z nich - tú, ktorá hovorí, že kto sa kúpe vo vodách v okolí Paphosu, udrží si dlhé roky mladosť, zdravie a krásu. Možno je na tejto legende niečo pravdy, nakoľko práve tu sa z morskej peny zrodila bájna AFRODITA. Miesto, kde podľa legendy k tomu došlo, sa nachádza práve v tejto oblasi ostrova a určite si jeho návštevu počas dovolenky naplánujte. Od našich hotelov sa k Afroditinej pláže dostanete miestnou MHD s 1 prestupom.

Počas pobytu si môžete dopriať okrem pláží a mora aj kúpanie v hotelových bazénoch, prechádzky okolím alebo sa vybrať do uličiek letoviska, do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorom z miestnych občerstvení dopriať  rôzne miestne dobroty. Ak budete mať záujem o výlety po okolí, určite musíte navštíviť neďaleké archeologické náleziská HROBKY KRÁĽOV (hneď vedľa hotelov Venus Beach a Capital Coast & Spa) a tiež archeologickú lokalitu priamo v centre Paphosu s amfiteátrom, klasickým kužeľovým majákom, zvyškami palácov, mozaikových ciest a chodníkov) ... tiež si môžete požičať auto a vydať sa za poznaním na vlastnú päsť, alebo si vybrať z organizovaných a sprevádzaných ponúk  miestnych agentúr priamo na recepcii hotela. Je iba na Vás ako si svoju dovolenku užijete, nieste viazaní na žiadnu skupinu ani iných klientov. Veríme, že si Paphos a ostrov Cyprus zamilujete ...

Hotely v našej ponuke sú pekné, rokmi overené hotely v príjemnej, nepreľudnenej a pokojnej oblasti ostrova. Krásne pláže sú iba pár krokov od hotelových areálov. Hotely sú vynikajúcou voľbou najmä pre dvojice, páry, menšie partie a seniorov, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku.

 

LETECKY  z  BRATISLAVY, VIEDNE,  KOŚÍC   a  PRAHY  

Viac info na: SK 0915694468   CZ 605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín