Lolatours.sk

Cyprus PAPHOS

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

PAPHOS   -   hotel 5*   VENUS BEACH 

                         hotel 4*     AQUA SOL Water Park Resort

                         hotel 4*     PANARETTI CORAL BAY

                         hotel 3*     CORALLIA BEACH

                         hotel 5*     CORAL BEACH hotel & resort

                         

Doprajte si pobyt na príjemnom stredomorskom ostrove Cyprus. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. V oblasti Paphos je morská voda príjemne teplá a priezračná. Vzduch je nabitý morskou soľou a minerálmi. Pobyt na plážach, poukrývaných v krásnom členitom pobreží, si môžete okrem kúpania, opaľovania a športovania spestriť aj zbieraním kamienkov a mušlí. More je v oblasti Paphos zvyčajne pokojné, vstup do vody je mierny a bezpečný. Odporúčame vhodnú obuv do vody.

Ak veríte na legendy, máte možnosť práve tu overiť si jednu z nich - tú, ktorá hovorí, že kto sa kúpe vo vodách v okolí Paphosu, udrží si dlhé roky mladosť, zdravie a krásu. Možno je na tejto legende niečo pravdy, nakoľko práve tu sa z morskej peny zrodila bájna AFRODITA. Miesto, kde podľa legendy k tomu došlo, sa nachádza práve v tejto oblasi ostrova a určite si jeho návštevu počas dovolenky naplánujte. Od našich hotelov sa k Afroditinej pláže dostanete miestnou MHD s 1 prestupom.

Počas pobytu si môžete dopriať okrem pláží a mora aj kúpanie v hotelových bazénoch, prechádzky okolím alebo sa vybrať do uličiek letoviska, do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorom z miestnych občerstvení dopriať  rôzne miestne dobroty. Ak budete mať záujem o výlety po okolí, môžete si požičať auto a vydať sa za poznaním na vlastnú päsť, alebo si vybrať z organizovaných a sprevádzaných ponúk  miestnych agentúr priamo na recepcii hotela. Je iba na Vás ako si svoju dovolenku užijete, nieste viazaní na žiadnu skupinu ani iných klientov. Veríme, že si Paphos a ostrov Cyprus zamilujete ...

Hotely v našej ponuke sú pekné, rokmi overené hotely v príjemnej, nepreľudnenej a pokojnej oblasti ostrova. Krásne pláže sú iba pár krokov od hotelových areálov. Hotely sú vynikajúcou voľbou najmä pre dvojice, páry, menšie partie a seniorov, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku.

 

LETECKY  z  BRATISLAVY, VIEDNE,  KOŚÍC   a  PRAHY  

Viac info na: SK 0915694468   CZ 605486093   alebo   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín