Lolatours.sk

Cyprus PAPHOS

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

PAPHOS   -   CROWN RESORTS HORIZON    4*

                         Aqua Sol Water Park Resort   4*

                         Panaretti Coral Bay Resort   4*

Doprajte si pobyt na príjemnom stredomorskom ostrove Cyprus. Môžete si tu užívať plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodarný. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. V oblasti Paphos je morská voda príjemne teplá a priezračná. Vzduch je nabitý morskou soľou a minerálmi. Pobyt na pláži si môžete okrem kúpsnia, opaľovania a športovania spestriť aj zbieraním kamienkov a mušlí. More je v oblasti Paphos zvyčajne pokojné, vstup do vody je mierny a bezpečný.

Počas pobytu si môžete dopriať okrem pláží a mora aj kúpanie v hotelových bazénoch, prechádzky v hotelových záhradách alebo využiť príjemné hotelové SPA. Môžete sa vybrať do uličiek letoviska, do miestnych obchodíkov a kúpiť si niečo pekné na pamiatku. Rovnako tak si môžete v niektorom z miestnych občerstvení dopriať  rôzne miestne dobroty. Ak budete mať záujem o výlety po okolí, môžete si požičať auto a vydať sa za poznaním na vlastnú päsť, alebo si vybrať z organizovaných a sprevádzaných ponúk  miestnych agentúr priamo na recepcii hotela. Je iba na Vás ako si svoju dovolenku užijete, nieste viazaní na žiadnu skupinu ani iných klientov. Veríme, že si Paphos a ostrov Cyprus zamilujete ...

Hotely 4* v našej ponuke sú pekné, rokmi overené hotely v príjemnej, nepreľudnenej a pokojnej oblasti ostrova. Krásne pláže sú iba pár krokov od hotelových areálov. Hotely sú vynikajúcou voľbou najmä pre dvojice, páry, menšie partie a seniorov, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku.

 

TERMÍNY a CENY na vyžiadanie. LETECKY z BRATISLAVY Viedne aj PRAHY (priamy let).

Viac info na: SK 0915694468   CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín