Lolatours.sk

Taliansko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI
LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

TALIANSKO je jednou z najzaujímavejších a najnavštevovanejších krajín sveta. Ľudí priťahuje bohatá história, jedinečné historické pamiatky, čarokrásna príroda, a svetoznámym je Taliansko aj pre svoje nádherné more, prekrásne a slnkom zaliate pláže, kde je možné si fantasticky oddýchnuť, zrelaxovať, načerpať množstvo nových síl, a samozrejme sa aj dobre zabaviť a prežiť množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Poďte s nami za oddychom a poznaním do Talianska

 

Víkendové kúpacie a spoznávacie zájazdy pre kolektívy na Benátsku a Jadranskú Riviéru

Ponúkame celoročne (kúpanie od Mája do Októbra) príjemné víkendové kúpanie a spoznávanie na Jadrane. Skvelý tip na krásny školský výlet alebo firemný výlet pre zamestnancov alebo kluby seniorov. Výhodou je krátka vzdialenosť zo Slovenska a rýchla, ľahká dostupnosť. Doprava našim vlastným autobusom, ktorý Vám pristavíme kamkoľvek v SR aj ČR. Počas cesty tam i späť ako aj počas pobytu je k dispozícii slovenský sprievodca CK LOLA Tours. Viac informácií v samostatnej kapitole VÍKENDOVÉ KÚPANIE dolu v tabuľke.

 

Pobytové zájazdy na Benátsku a Jadranskú riviéru

Benátska a Jadranská riviéra ponúkajú krásne pláže, more, zážitkové výlety do Oltremare, San Marina, Florencie, Bologne, Maranella s múzeom Ferrari, Mirabilandie a iných miest. Pre ľahkú a rýchlu dostupnosť sú tieto lokality vhodné pre klientov s vlastnou dopravou. Pre kolektívy - školy, firmy a seniorov sú možné aj pobyty autobusom. 

Termíny a ceny na vyžiadanie, CELOROČNE. Viac info na:   SK 0915694468   CZ 605486093

 

Pobytové zájazdy do KAMPÁNIE a na ostrovy ELBA a SARDÍNIA

SARDÍNIA - vyberte sa s nami na čarokrásny taliansky ostrov SARDÍNIA s pobytom v rodinných domčekoch v nádhernom, rozľahlom píniovom lese na prekrásnej bielej pláži, s množstvom zaujímavých túr a výletov po okolí. Skvelý TIP pre školy a iné kolektívy.

KAMPÁNIA - vyberte sa s nami na pobytový alebo pobyto - poznávacích zájazdov do prekrásnej Kampánie s návštevou Vatikánu, Ríma, Neapola, Paestumu, ostrova CAPRI, s výstupom na sopku Vezuv, a s exkurziou do továrne na výrobu pravej talianskej mozarelly s degustáciou. Skvelý TIP pre školy a iné kolektívy. 

Rezervácie CELOROČNE.   Viac info na:   SK 0915694468   CZ 605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

 

 

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín