Lolatours.sk

Chorvátsko

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Doprajte si pobyt pri mori na Jadrane, v prekrásnej a jedinečnej prírode. Pri mori si tu môžete užiť plávanie, behanie v plytkej vode a skákanie vo vlnách. Pre ľudský organizmus je pobyt pri mori veľmi blahodárny. Má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek naberie pri mori novú energiu a zlepší si náladu. Všade v Chorvátsku je veľmi čistá a priezračná voda a mimoriadne čistý, liečivý a minerálmi nabitý vzduch. Zábavou pre Vás tu môže byť aj zbieranie farebných kamienkov a mušlí. Chorvátsko má mimoriadne krásne, pokojné a plytké more vhodné pre dospelých, deti, plavcov i neplavcov ...

Pobrežie ponúka okrem opaľovania a kúpania aj vynikajúce možnosti na dlhé prechádzky a túry v neobyčajnom a krásnom prírodnom prostredí. Je známe svojim čistým a  zdraviu blahodárnym vzduchom. 

Počas pobytu sa môžete vydať na plavbu loďou po šírom mori, často spojenú s grilovaním a konzumáciou čerstvo ulovených rýb priamo na lodi, pričom neodmysliteľnou súčasťou je aj konzumácia domáceho vína a pálenky. Počas plavby máte možnosť vyskúšať si viaceré čarokrásne pláže, spoznať okolité ostrovy a zaplávať si na otvorenom mori. Možností je neúrekom, stačí si len vybrať.

Termíny CELOROČNE, s kúpaním už od Aprílado konca Októbra.

Rýchlo a pohodlne LETECKY z VIEDNE alebo PRAHY ... alebo autobusovou linkou či vlastným autom.

Cestujúcim vlastným autom (alebo autobusovou linkou) zajednáme pobyt v termíne a rozsahu podľa priania. Prosím, kontaktujte nás dostatočne včas, uveďte požadovaný termín a počet a vek cestujúcich. My Vám obratom pošleme spracovanú ponuku.

Pre školy a iné kolektívy, o počte 30 a viac účastníkov, sú možné pobyty, či už kúpacie víkendové alebo klasické pobytové, na vyžiadanie. Víkendy s kúpaním bez ubytovania sú možné CELOROČNE, s kúpaním od Apríla do Októbra.

Informácie a rezervácie CELOROČNE na   SK: 0915694468   CZ: 605486093  a na   info@lolatours.sk

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO. TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO A ZAŽIŤ.

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín