Lolatours.sk

RÍM s pobytom pri mori

 

NEVŠEDNÉ CESTOVANIE ZA POZNANÍM, ODDYCHOM A DOBRODRUŽSTVAMI

LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

 

Milí priatelia, poďte si oddýchnuť k moru a popri tom spoznávať jedno z najzaujímavejších a najkrásnejších miest sveta - Rím. Pohodlne, vlastným tempom, bez toho, že by ste sa museli viazať na niekoho iného či skupinu. Nikam sa nemusíte ponáhľať a Rím si vychutnáte tak ako sami chcete. Popri spoznávaniu pamiatok a zaujímavostí mesta si môžete pohodlne oddýchnuť a posedieť v niektorej z miestnych kaviarní, dopriať si pivo, víno, pravé talianske kapučíno, alebo vyskúšať pravú taliansku pizzu či iné dobroty. Okrem spoznávania Ríma sa môžete venovať aj príjemným prechádzkam chýrnou promenádou Paolo Toscanelli popri Tyrrhénskom mori, alebo si len tak poležať a oddýchnuť na pláži, opaľovať sa, kúpať sa a z prírody načerpať množstvo nových síl. Doprajte si niečo výnimočné, zaslúžite si to ...

Hotel BELVEDERE 3* je situovaný priamo na chýrnej a krásnej promenáde Paolo Toscanelli pri Tyrrhénskom mori. Malý, príjemný a elegantný hotel rodinného typu. Má pekne zariadené izby s kúpeľňou, wc, oknom alebo balkónom, s výhľadom na námestíčko, promenádu alebo do malej záhrady za hotelom. Strava v hoteli sa podáva vo forme raňajok priamo v hotelovej jedálni. Stravu behom dňa si môžete dopriať v niektorej z vynikajúcich miestnych rodinných reštaurácií a pizzerií. Metro do centra Ríma premáva zo stanice asi 15 minút pešej chôdze od hotela.

Program počas pobytu si robíte sami, Delegát v destinácii nepôsobí. (Pre kolektívy a skupiny je možný aj delegát, na vyžiadanie.) Od nás máte zabezpečené všetko potrebné, leteckú dopravu, privátny transfer z letiska na hotel v deň príletu a z hotela na letisko v deň návratu, pekné ubytovanie s raňajkami. Jediné čo si platíte sami na mieste je miestna city tax, lístky na metro a vstupenky do pamiatok podľa záujmu.

 

TERMÍNY a CENY na vyžiadanie, CELOROČNE. Informácie na SK  0915694468  a  CZ  605486093

 

SVET JE ÚŽASNÉ MIESTO - TREBA ÍSŤ, SPOZNAŤ HO a ZAŽIŤ

KRAJINY

Vyberte si zo zoznamu krajín